Головна » 2017 » Июнь » 12 » «СОНЯЧНІ ПРОМІНЦІ» НЕСУТЬ ТЕПЛО ГАРНИМ ЛЮДЯМ НА ДОБРО!»
15:20
«СОНЯЧНІ ПРОМІНЦІ» НЕСУТЬ ТЕПЛО ГАРНИМ ЛЮДЯМ НА ДОБРО!»

Зовсім недавно продзвенів останній дзвоник, а літні сурми заграли і запросили дітей на літній відпочинок. І школи знову розкрили свої двері , - тимчасово перетворились у дитячі табори відпочинку з денним перебуванням. На першому мікрорайоні лівобережжя при КЗ «СЗШ № 29» (директор Колеснік А.Г.) знову засяяли промінці дитячого табору «Сонячні промінці» (нач. табору Волощук Л.В., Ст. вихователь Курись Я.Л.)

Щоранку о 7.30 радісні дітлахи поспішають у свою сонячну країну. Тут все як в справжньому заміському таборі. Піснею «Україно, будьмо!» починається ранок. Вчитель фізичного виховання Коротка Н.Г. запрошує на ранкову зарядку, форму проведення якої змінює щоденно: це і хвилинки аеробіки, і танцювальні вправи «Танцюють всі», і зарядка вожатих наших туристичних агенцій. Після зарядки лінійка, де члени Великої Сонячної Ради знайомлять з планом роботи на день, відмічають успіхи минулого дня, нагороджують переможців.

Зі словами табірної пісні «Сонце сяє, сяє, сонце нас єднає» дитячі туристичні агенції (разом із своїми вихователями – вчителями початкових класів та вожатими – учнями 10 А класу) відправляються у цікаву подорож навколо світу. Адже зміна незвичайна – тематична «Подорож навколо світу за 14 днів», головна ідея якої: в ігровій формі через серію тематичних заходів ознайомити дітей із традиціями, звичаями, обрядами, видатними людьми, історією різних країн світу; створити умови для реалізації творчого потенціалу кожної особистості.

В таборі існує своя модель педагогічної концепції, яка будується на виховній програмі  «Радість» за 7 напрямами: радість здоров’я, радість творчості, радість пізнання, радість відкриття, радість праці, радість дозвілля, радість спілкування. Всі мешканці табору «Сонячні промінці» живуть за кодексом законів та своєю програмою, мають рівні права, кожен може при потребі скликати Сонячну Раду (центр кожного куреня), або Велику Сонячну Раду (центр табору).

Незабутніми для дітей стали свято відкриття «Зірки міської естради», день Швейцарії запросив нас конкурс малюнків на асфальті «Діти планети Земля за мир і дружбу» (переможці туристична агенція  № 2 та № 4), день Греції запросив нас на відкриття МОІ «та грецьку естафету «Гладіаторські бої», де кращими стала туристична агенція № 1. Не забудемо ми і дня Туреччини в нашому таборі. В цей день ми проведи ігрову програму «Східні красуні», переможницею якої стала Хотинська Софія – туристична агенція № 2. Загартування свого організму через водні процедури ми отримуємо в басейні ДАЛ № 15. День Бразилії дав нам змогу побувати на бразильському карнавалі, який був присвячений дню іменинників. Японія запросила нас в галерею «Країни сонця» на виставку «Винахідники - 2017», де кожне туристичне агентство запропонувало друге життя для вже використаного пластику.

Непередбачена Індія зустріла нас спортивною грою – мандрівкою «У пошуках міста Мавп», де кожна агенція шукала свій скарб, який вкрали хитрі мавпи. Це було захоплюючи і неповторно.

Вже другий рік у таборі працює гурток англійської мови (кер. Рахманіна К.В.) та гурток комп'ютерних геніїв (кер. Троцький Г.М. та Святодух В.А..)

Сумувати ніколи, дні розписані по хвилинам. Завдяки творчому підходу педагогічного колективу щоденне життя цікаве, незвичайне, постійно вирує радість, творчість, веселий сміх.

Переглядів: 73 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar