Головна » 2017 » Сентябрь » 19 » «СІМ’Я, РОДИНА, УКРАЇНА»
15:10
«СІМ’Я, РОДИНА, УКРАЇНА»

Кам`янський міський голова Андрій Білоусов відвідав комунальний закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)– центр розвитку дитини №10 «Ластівка»» та разом із депутатом міської ради Миршавкою Сергієм Івановичем прийняв участь у святі «Сім’я, родина, Україна»: соціальне партнерство - запорука злагоди і добробуту».

На свято були запрошені кадети, спортсмени та творчі колективи СЗШ №30 (дир. Кардашова І.В.), колеги із закладів дошкільної освіти, батьки.

«У 2017 році завдяки сприянню міської влади ми розпочали новий навчальний рік із маси позитивних змін та створили для наших дітей комфортні умови, щоб вони виховувалися і зростали в благополучному середовищі», – сказала завідувач ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка» Тамара Григорівна Малюк. За кошти міського бюджету всі старі вікна в будівлі дитсадка були замінені металопластиковими, які є не лише окрасою будівлі, але і умовою затишку і тепла в оселі. Пофарбований паркан, встановлене ігрове обладнання на майданчиках, придбано спортивний інвентар, відновлено зовнішнє освітлення території. Загалом, було проведено благоустрій всіх навчальних закладів цього мікрорайону.

Представники батьківського комітету також дякували міському голові та депутату за створення належних умов для повноцінного розвитку їх дітей.

Андрій Білоусов і Сергій Миршавка привітали педагогічний колектив, батьків, дітей із прийдешнім Днем міста, подякували за теплі слова та вручили подарунки – канцелярське приладдя і портативну колонку з мікрофонами.

Соціальні партнерські стосунки мають позитивні результати в усіх напрямках нашого життя, і творчість не є винятком. До дня міста відбулася презентація пісні «Найкраще місто на землі»: слова Малюк Тамари Григорівни, завідувача ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка»; музика Бурлачкіної Наталії Миколаївни, музичного керівника ДНЗ № 34 «Незабудка» у виконанні вокального тріо СЗШ № 30.

Переглядів: 99 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar