Головна » 2018 » Ноябрь » 5 » СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
14:11
СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

25 жовтня 2018 року за ініціативою директора департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Т.Я. Онищенко та за участю голови міського методичного об’єднання заступників директорів школи І ступеня Г.В. Одинцової на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №35» Кам’янської міської ради (директор С.І. Бичко) відбувся семінар – практикум вчителів початкових класів «Різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості в початковій школі в умовах реалізації Концепції НУШ».

Відкрила семінар-практикум директор школи С.І. Бичко, яка познайомила присутніх із пріоритетними напрямками, успіхами і досягненнями педагогічного колективу та учнів.

Заступник директора з  НВР  Н.А. Тритяк розповіла про переваги впровадження нового змісту освіти в початковій школі, заснованого на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві в умовах НУШ.

Цікавим та вражаючим для гостей  був фрагмент інтегрованого  уроку в 3-А класі «Перелік поточних потреб родини. Поняття  про закінчення. Вітаміни та мікроелементи» (вчитель Н.В. Соловйова). Дітлахи складали сенкан, працювали в групах, виокремлюючи першочергові та другорядні потреби,  захищали міні-проекти.

А маленькі першачки- інтелектуали  ( вчитель Н.М. Рубцова) подорожували  містом Королеви Математики, прислуховуючись до порад Знайки та мудрої Сови.

«Сторінками журналу «Світ на виворіт» - так називався бінарний урок з природознавства та англійської мови (вчителі О.Ю. Козій, М.О. Кондратюк).Третьокласники віртуально потрапили у світ тварин, зупинялись на сторінці «Брейк –кава», демонстрували скрайбінг-презентації.

Затишна та комфортна атмосфера царювала і під час інтегрованого уроку «Осінь-чарівниця» у 2-Б класі (молодий педагог А.В. Олійник). Дітлахи  поповнювали «скриньку» народних прикмет, виконували флешмобну  фізкультхвилинку,  вдягали ляльку по погоді.

Цікаво та креативно пройшов  урок математики та природознавства «Ряд натуральних чисел та дії над ними. Магнітне поле»  за науковим проектом «Інтелект України» у досвідченого вчителя Н.А. Тритяк. Другокласники опинилися на проспекті Натуральних чисел, переходили на вулицю Письмових обчислень, проводили дослід  із магнітом.

Урок-казку «Однорідні члени речення. Планети та інші системи. Застосування графічних інструментів» ( вчителі Н.В. Бойкова, Ю.С. Недайвода) ми побачили у комп’ютерному кабінеті. Учні 4-Б класу вирушили в уявну подорож у Всесвіт. Будучи космонавтами,  вони зупинялись на планетах. За допомогою помічника – інтерактивної дошки -  відправляли повідомлення у космос, працювали з графічним редактором  у програмі Paint.

Чотирикласники  у супроводі вчителя А.М. Юркевич здійснили мандрівку просторами Всесвіту. Долали небезпеку – метеоритний дощ, у командах робили лепбуки.

Захарова І.С. - соціальний педагог запропонувала колегам побувати у ролі батьків під час  всеобучу з елементами тренінгу «Партнерство школи і батьків як ефективний спосіб  подолання негативних проявів в учнівському середовищі».

«Сто порад  вчителю» - так називалась вчительська сесія, яку провели А.М. Юркевич (керівник м/о вчителів початкових класів) та А.С. Ніколаєнко ( практичний психолог) для педагогів міста. Вони складали вислови В. Сухомлинського, створювали портрет ідеального вчителя, модель сучасного цікавого уроку, писали поради батькам.

Потім на учасників чекало свято Веселкової  республіки ( підготувала  педагог-організатор Е.В.Ялова). Щороку, щедра та доброзичлива Веселкова республіка відкриває двері та зустрічає нових жителів – наших першокласників. Загони веселчат - у кожного з дітлахів кольоровий галстук – здають рапорти, виконують візиткову пісню. Родзинкою свята став загальний  флешмоб, який підготувала керівник шкільного гуртка «Енергія танцю» О.В. Рудь.

Наостанок: «Вільний  мікрофон» - обговорення побаченого і почутого. Виступаючі  висловлювали подяку адміністрації та педагогічному колективу школи. Семінар отримав схвальні відгуки.

Переглядів: 23 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar