Головна » 2018 » Апрель » 23 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
09:57
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

18 квітня 2018р. на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 40» Кам’янської міської ради відбувся семінар - практикум для вчителів образотворчого мистецтва та курсу «Мистецтво» навчальних закладів  міста з теми «Формування та розвиток ключових та предметних компетентностей учнів з образотворчого мистецтва в процесі реалізації Державного стандарту освіти».

Відкрила роботу семінару Бабенко М.М., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, яка в  своєму виступі акцентувала увагу на актуальності теми семінару на сучасному етапі розвитку освіти.

Теоретичний блок роботи продовжила директор школи Зєбзєєва А.Г., яка презентувала діяльність педагогічного колективу закладу в умовах оновлення змісту освіти. Логічним продовженням доповіді директора стало яскраве гала-шоу «Намисто яскравих талантів», підготовлене колективом учнів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Бутиліної Н.С. Перед гостями різнобарвним калейдоскопом виступили представники хореографічних колективів школи, студія аеробіки, театр моди, гурток ЮІР, юні спортсмени та музична студія «Фабрика зірок»; представили свої роботи на персональних виставках юні художники та класні колективи.

Роботу практичного блоку відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Лісогор Т.М., акцентувавши увагу присутніх на системі роботи вчителів естетичних дисциплін школи в рамках реалізації Державного стандарту освіти.

Під час роботи учасники семінару мали можливість відвідати урок образотворчого мистецтва в 6 класі з теми «Міфологічний жанр в образотворчому мистецтві», який презентувала гостям Рогова Є.В., вчитель образотворчого мистецтва, та урок з курсу «Мистецтво» в 9 класі з теми «Кіномистецтво», на якому колег радо вітали Воронкова Т.Л. та Агєєва С.П., вчителі мистецтва. В рамках уроків педагоги продемонстрували форми роботи з учнями, які сприяли розвитку творчості, ключових та предметних компетентностей школярів.

Плідною була робота педагогів в рамках блоку майстер – класів, який підготувала вчитель Воронкова Т.Л. (технологія кинусайга) та практичний психолог Солнцева О.А. (методика розвитку творчої активності засобами арт-терапії).    

Незабутні враження у присутніх залишила їх участь у творчому проекті «Мій кабінет – моя творча лабораторія», де під час створення лепбуків, вчителі мали можливість поспілкуватися з колегами, проявити творчість, натхнення, втілити власні бажання. Під час обговорення підсумків семінару в рамках аналітичного блоку, вчителі естетичних дисциплін шкіл міста дали високу оцінку проведеним заходам.

Переглядів: 55 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar