Головна » 2018 » Ноябрь » 1 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ
12:49
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

З метою створення умов для адаптації молодих педагогів в новому професійному середовищі, для професійного зростання, розкриття творчого потенціалу та компетентності вихователів методичним кабінетом при департаменті з гуманітарних питань міської ради проводяться семінари, тренінги та майстер-класи на базі закладів дошкільної освіти, які презентують власний педагогічний  досвід.

31 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №4 «Водограй» відбувся семінар – практикум  для вихователів  «Нове коло – молоді спеціалісти». 

Із вступним словом  до молодих колег виступила методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Білоус С.В.,  яка розповіла про план роботи з молодими педагогами протягом 2018-2019 року ,  наголосила на важливості участі у семінарах та тренінгах для професійного становлення, підвищення власної педагогічної майстерності.

Семінар-практикум за темою «Планування освітньої роботи з дітьми в умовах сучасного закладу дошкільної освіти» ознайомив вихователів з нормативно-законодавчою базою з цього питання, алгоритмом складання календарних та перспективних планів в різних вікових групах, методикою складання конспектів організованої освітньої діяльності. Вихователем-методистом ЗДО №4 «Водограй» Кальченко В.В. презентовано досвід педагогічного колективу з організації освітньої роботи з дітьми, складанням картотек методичних розробок, організації перспективного та календарного планування, складання планів самоосвітньої роботи вихователів.

В практичній частині семінару вихователі мали змогу навчитись складати конспекти занять з дітьми, отримати різноманітну професійну інформацію від спеціалістів закладу: про тайм-менеджмент в роботі педагога розповіла практичний психолог закладу Скакуненко В.С., інструктор з фізичної культури провела спортивну розминку, яку можна застосовувати з дітьми для розвантаження та отримання позитивних емоцій, вихователями закладу Івіною О.В. та Анісімовою Н.В. презентовано цікаві розробки тематичних тижнів, розробки перспективного планування.

Під час підсумків кожен учасник висловив свою подяку організаторам семінару-пратикуму за інформаційну насиченість, змогу поспілкуватись один з одним у професійному середовищі, отримані практичні навички для ефективної організації педагогічної діяльності.

Переглядів: 28 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar