Головна » 2018 » Апрель » 16 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
09:08
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

12 квітня 2018 року на базі НВК №24 (директор Котенко Т.Г.) було проведено семінар-практикум для вчителів зарубіжної літератури «Розвиток творчої самостійності учнів засобами інтерактивного навчання в контексті Нової української школи».

Відкрила семінар методист методичного кабінету  при департаменті з гуманітарних питань міської ради Згама Тамара Петрівна. В своєму виступі на тему «Сучасні технології навчання як трансформація традиційної освітньої моделі» було розглянуто актуальні для сьогодення питання щодо реальних можливостей здійснити перебудову вітчизняної освіти з огляду на невідкладні виклики часу.

Семінар було побудовано як теоретико-практичний. У його теоретичній частині з доповіддю «Формування ключових та предметних компетентностей на уроках естетично-гуманітарного циклу» виступила Багашова В.М., заступник директора з НВР. Вона поділилася з колегами досвідом  щодо роботи колективу закладу над соціально-педагогічним проектом: «Крок до успіху» (Шкільна кваліметрична лабораторія) та результатами моніторингу сформованості ключових компетентностей випускників. А заступник директора з НВР Ісак Т.В. зробила огляд сучасних освітніх технологій.

Оскільки вчителі зарубіжної літератури зібралися для роботи саме в День космонавтики, то й довелося їм зустрітися з «космічними прибульцями» під час презентації закладу учнями 2 – 10 класів  «Всесвіт нам бентежить мрії…», де гості могли оцінити музичні й танцювальні таланти вихованців НВК № 24.

Практична частина семінару розпочалася усним журналом «А чи знаєте ви, що…?», сторінки якого перегортали учні 8 – 10 класів під керівництвом вчителя інформатики  Музички Н.С.

Харченко І.В., вчитель, вчитель вищої категорії, учитель-методист запросила гостей на  урок-роздум у 8 класі «Істина людини – те, що робить її Людиною» за казкою-притчею Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Опісля на гостей чекала інтелектуальна гра для учнів 6-х класів «Ти – супер-STAR», організована вчителем зарубіжної літератури Харченко І. В. та педагогом-організатором Катоній К. О. Урочистий настрій присутнім допомогли підтримати учасники творчого порт фоліо художньо-естетичного об’єднання учнів «Дивосвіт» під керівництвом вчителів музичного мистецтва Панич І. Д. та Присвітлої Г. А.

Практичну частину семінару завершила Трусова Любов Богданівна, керівник міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури (гімназія №11). Вона наголосила, що застосування вчителями сучасних освітніх технологій сприяє розвитку мотивації, комунікативних здібностей, виробленню читацьких навичок, а також удосконаленню інформаційної грамотності учнів.

Переглядів: 91 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar