Головна » 2018 » Декабрь » 17 » СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА
12:54
СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

12 грудня 2018року  на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 40» Кам’янської міської ради відбувся семінар - практикум для вчителів початкових класів навчальних закладів  міста з теми «Розвиток творчого потенціалу особистості учнів початкової школи в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Коваленко Т.О., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, в  своєму виступі відзначила важливість впровадження в освітній процес початкової школи елементів та інноваційних технологій що сприяють розвитку творчої особистості молодших школярів.

Заходи семінару були визначені загальною темою «Новий рік – на поріг», тому роботу семінару розпочали вчителі, які викладають в перших класах, та запросили гостей до ранкових зустрічей.

Під час практичного блоку семінару вчителі мали можливість відвідати уроки природознавства в інклюзивних 2-А та 2-Б класах з тем: «Тварини взимку» (вчитель Ярушко Л.М.) та «Зима» (вчитель Камянецька Н.І.); інтегровані уроки в 3-Б та 4-Б класах з тем: «Збереження тепла, води та енергії в побуті» (вчитель Тахтарова С.С.) та «Новий рік у різних країнах світу» (вчитель Савва В.В.). На  уроках були представлені інноваційні форми роботи з учнями, які сприяли розвитку математичного бачення, логічного мислення, комунікативного та соціокультурного компонентів освітніх програм. Діти із зацікавленням працювали у групах, парах, брали участь у театралізованих сценках, презентували власні проекти. Завершився практичний блок мюзиклом – постановою казки «Попелюшка», яку підготували учні 3-В класу разом із вчителем музичного мистецтва Агєєвою С.П. та класоводом Євдокимовою Ю.Ф. Артистизм та яскраві костюми учасників мюзиклу залишили у гостей семінару незабутні враження від зустрічі з казкою.

В рамках методичного блоку семінару були представлені фрагменти уроків з використанням альтернативних програм «На крилах успіху» та «Розумнички», які впроваджуються в закладі в перших та других класах. Під час цих занять, які запропонували колегам вчителі Білицька О.Г. та Ярушко Л.М.,  гості самі стали учнями та із задоволенням працювали під час цих уроків.

Також вчителі початкових класів взяли участь у майстер-класі з арт-технологій, який провела вчитель трудового навчання Нефьодова О.В. Вчителі власноруч виготовляли чудові новорічні подарункові листівки та сувеніри. Завершив методичний блок творчий проект «Освітнє середовище кабінету початкової школи», який запропонувала колегам вчитель інформатики в початкових класах Рогова Є.В. Гості семінару представили свої колективні проектні роботи, які яскраво продемонстрували готовність педагогів працювати у новому освітньому середовищі, яке вони створюють за для затишку і комфорту малюків початкової школи.

Під час обговорення підсумків семінару в рамках аналітичного блоку, вчителі початкових класів дали високу оцінку проведеним заходам.

Переглядів: 49 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar