Головна » 2013 » Май » 17 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ'Я
10:48
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ'Я
15 травня 2013 на базі НВК №3 (директор Нагай Л.В.) відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему: «Безперервна освіта як сучасна освітня стратегія формування здоров’язберігаючої компетентності».

Відкрила семінар і ознайомила учасників з планом роботи спеціаліст ІМС управління освіти і науки Чобанян С.О. Директор закладу Нагай Л.В., презентуючи діяльність навчального закладу, зупинилася на вихованні потреби у здоровому способі життя як базової здоров’язберігаючої технології, заступник директора з НВР Задьора Т.Г. доповіла про формування професійних компетентностей учителя в контексті викладання основ здоров’я, практичний психолог Солодовнікова С.В. у «Хвилинці з психологом» представила «Етюд про рухавку». 

Практичний блок семінару розпочався відкритим заняттям в дошкільному відділенні закладу «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Учасники семінару відвідали урок-гру в 1-А класі з елементами тренінгу на тему «Наближаються канікули!» (вчитель Виселко Г.І.), урок-подорож з комп’ютерною підтримкою в 3-А класі на тему «Будь обережним!» (вчитель Паламарчук С.В.), урок-тренінг в 9-Б класі на тему «Відповідність за власне здоров’я. Вибір життєвого шляху на основі здорового способу життя» (вчитель Лоянова З.М.). 

  

Цікаво пройшла  екскурсія до шкільного музею етнографії та українського побуту з  розповіддю про традиції українського народу щодо формування звичок здорового способу життя «Як це було…» (вчитель Тіщенко Н.М.).

    

Учасники семінару стали учасниками ток-шоу «Берегиня роду і життя» із залученням спеціалістів Центру планування сім’ї, багатодітних сімей, учнів 11 класу. Відмічено важливість поєднання зусиль громадських організацій, державних установ,батьків для виховання здорової особистості.У «Відкритому мікрофоні», учасники зазначили, що школа – це місце, де дитина проводить значну частину часу, тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань створення здорового мікроклімату, збереження здоров’я дітей. 
Переглядів: 668 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar