Головна » 2018 » Декабрь » 17 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
14:15
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Традиційною формою роботи для вчителів іноземних мов міста стало проведення теоретико-практичних проблемних семінарів.

13 грудня 2018 року у СЗШ  №10 відбувся міський семінар учителів німецької мови навчальних закладів м. Кам’янського за темою«Використання інтерактивних методів під час навчання читання як засіб підвищення мотивації до вивчення німецької мови».

Робота семінару розпочалася з вітального словаметодиста методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Згами Т.П., яка  ознайомила учасників з планом роботи. Презентував заклад директор школи Савченко Г.О. і побажав учасникам плідної та успішної роботи.

Заступник директора з НВР Павелко А.В. у своєму виступі наголосила, що професійна компетентність педагога – важлива складова реалізації державних стандартів.

Практичний модуль почався із психологічного меседжу «Кліпове мисленнясучасної молоді: плюси і мінуси», який провела практичний психолог Гордєєва М.О. Усі присутні мали змогу оглянути виставку рідкісних книг шкільної бібліотеки, організовануНянько В.М., бібліотекарем школи.

Учитель німецької мови Пятенко І.А. провела майстер-клас «Мультимедійний супровід уроків німецької мови». Дуже вдало були підібрані завдання: вивчення алфавіту, розгадування ребусів, гра «Віртуальний футбол» та  різноманітні  інтерактивні види завдань для учнів різного віку з використанням інтерактивної дошки. Учасники семінару брали активну участь у майстер-класі, який проводився виключно німецькою мовою.

Потім всі присутні здійснили інтерактивний екскурс до музею «Історія новорічної іграшки та листівки» та оглядову екскурсію, яку провела керівник шкільного музею та вчитель історії Бєлянінова А.М. Найбільше зацікавив усіх стенд козацької зброї.

На методичному кейсі «Новий погляд на уроки домашнього читання» учитель Неклес В.І. продемонструвала інтерактивні прийоми. Дуже сподобався прийом «Сюрприз». Учні 5-В класу інсценували вірш і привітали гостей незвичайними сувенірами. Відзначили вчителі книжку-саморобку для домашнього читання, в якій діти мають можливість бути співавторами, створюючи свій «лепбук». Методичний кейс закінчився дуже поетично. Вчителі склали вірші із конкретної поезії, оформили листівки і привітали один одного.

Під час семінару була створена позитивна невимушена атмосфера, в якій було надзвичайно приємно та цікаво працювати. Учасники семінару висловили подяку організаторам за високий рівень проведення семінару. Зустріч була плідною, змістовною та корисною для всіх присутніх.

Переглядів: 53 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar