Головна » 2018 » Апрель » 18 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ
09:27
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

Інформаційно-цифрова компетентність передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ)  для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні. Інформаційна й медіа-грамотність, основи програмування, алгоритмічне мислення, роботи з базами даних, навички безпеки в Інтернеті та кібербезпеці, розуміння етики роботи з інформацією (авторське право, інтелектуальна власність тощо).

4 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №23» відбувся семінар-практикум для вчителів інформатики на актуальну для сьогодення тему «Впровадження  мультимедійних засобів в освітньому процесі»

Теоретичний блок семінару відкрила методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Луніченко Н.В.,  яка в своєму виступі розкрила потенціал використання мультимедійних технологій у навчальному середовищі.

Матеріали з досвіду роботи педагогічного колективу в теоретичному блоці представлені адміністрацією школи. Директор школи Школяр Л.А. презентувала роботу освітян закладу щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, поділилася успіхами, досягненнями, проблемами над вирішенням яких працюють педагоги, акцентувала увагу на реалізації ключової компетентності НУШ – інформаційно-цифрової.

Заступник директора  з навчально-виховної роботи Єлагіна Т.О. акцентувала увагу на питання «Впровадження мультимедійних засобів педагогами в освітній процес».

Практичний блок включає фрагменти уроків з інформатики, англійської мови, курсу «Я у медіапросторі»  мав за мету показати як мультимедійні засоби навчання інтенсифікують освітній процес, стимулюють розвиток мислення і уяви учнів, сприяють позитивному ставленню до навчання, якісному засвоєнню знань. Заняття проведені для різних вікових категорій учнів. Підготували практичний блок вчителі Климіна Ю.В., Соколенко Н.М., Лепська В.А., Павлюс-Гунченко О.В..

Вчитель математики Кібальник О.М. поділилась досвідом використання інтерактивної дошки.

«Школа нас єднає» - така назва кінопроекту, підготовленого учнями 10 класу (вчитель Климіна Ю.В.) і який оплесками вітали учасники семінару.

Гості відзначили високий художньо-естетичний рівень тематичних виставок дитячих робіт: «Комп’ютерна графіка», «світле свято Великодня» (вчитель Зубкова Т.М.)

Завершив семінар майстер-клас «Пасхальний дивосвіт» (вчитель Зубкова Т.М.),  який учасники визнали неперевершеним.

Учасники семінару висловили слова вдячності педагогічному і учнівському  колективам, відмітили значні напрацювання і позитивні результати у застосуванні в освітньому процесі мультимедійних засобів.

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar