Головна » 2017 » Декабрь » 19 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ МОЛОДИХ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
11:27
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ МОЛОДИХ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Відповідно до річного плану роботи  департаменту з гуманітарних питань  міської ради 11 грудня 2017 року в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся семінар-практикум  для молодих класних керівників 1-11 класів закладів  загальної середньої освіти  міста зі стажем роботи 1-3 роки.

Тема семінару: «Актуальність та сутність національного виховання. Формування у учнів мотивації до вивчення основ національної  культури».

Відкрила семінар методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Маргарита Миколаївна Бабенко.

Методисти Центру ПР та ДТ Віра Миколаївна  Котова , Ірина Валеріївна Мажуліс, Людмила Анатоліївна Пастух  запропонували класним керівникам найбільш потужну форму роботи і пізнання – практичне заняття. Молоді класні керівники взяли активну участь в інтелектуально – пізнавальній  грі «Я люблю Україну», надали алгоритм ведення даної гри для дітей.

Всі учасники, об’єднавшись у команди, виконувати цікаві інтелектуальні  завдання, відгадували кросворди, відповідали на питання пізнавальних  вікторин. Ведучі слідкували  за ходом гри та виставляла бали у «Таблицю досягнень». Гра була  насичена інформацією, яка потрібна  педагогам для роботи з дітьми.

Семінар - практикум - навігатор у інформаційному просторі. На семінарі були представлені методична література, довідники, енциклопедії, словники, інтернет - ресурси щодо вивчення національної  культури. Методисти Центру ПРтаДТ надали педагогам  матеріал для  планування та проведення позакласних заходів для  дітей різних вікових категорій. Учасники семінару підготували перелік важливих  виховних заходів, метою яких є формування у учнів мотивації до вивчення основ національної  культури за темами «Мистецтво України», «Мовознавство», «Мальовнича Україна», «Традиції та свята» .

На семінарі панували творча атмосфера, активність та гарний настрій,  завдяки чому всі організатори та учасники досягли головної мети -  створили  простір для пошуку сучасних цікавих форм роботи у  напрямку виховання та формування  ціннісного ставлення до національних, духовних, культурних надбань українського народу.

Переглядів: 89 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar