Головна » 2018 » Ноябрь » 13 » СЕМІНАР НА БАЗІ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ НВК №3
18:15
СЕМІНАР НА БАЗІ ДОШКІЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ НВК №3

Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх психолого-педагогічних технологій, і,зокрема, мнемотехніки як одного з найефективніших методів засвоєння інформації та попередження інформаційного перенасичення.

Ефективність використання прийомів мнемотехніки в роботі з дітьми передшкільного віку представлено педагогічним колективом дошкільного відділення НВК № 3 на міському семінарі для вихователів, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі нашого міста. Творчий колектив закладу презентував власний досвід роботи з використання мнемотехнічних прийомів для активізації пізнавальної та мовленнєвої активності дітей, представлено цікаві форми роботи з використанням методики Карла Орфа та музтерапевта Стефана Недериці, проведено заняття пошуково-дослідницької тематики.

Вихователі нашого міста збагатили свій професійний досвід теоретичним та практичним матеріалом для подальшого застосування у власній педагогічній діяльності. А діти, вихованці дошкільного відділення НВК 3, протягом дня дивували всіх енциклопедичними знаннями, вмінням висловлювати та обгрунтовувати власні судження про оточуючий світ, досліджувати його та захоплено відображати у творчих розповідях.

                  

Переглядів: 28 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar