Головна » 2018 » Февраль » 7 » СЕМІНАР ДЛЯ МОЛОДИХ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
14:24
СЕМІНАР ДЛЯ МОЛОДИХ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Відповідно до річного плану роботи  департаменту з гуманітарних питань  міської ради  05.02.2018 в Центрі позашкільної роботи та дитячої  творчості відбувся  семінар-практикум для молодих класних керівників 1-11 класів закладів загальної  середньої  освіти зі стажем роботи 1-3 роки за темою «Організаційно-методичні основи екологічного виховання учнів».

Методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних  питань міської ради М. М. Бабенко зупинилась в своїй доповіді на реалізації екологічного виховання класними керівниками відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів  закладів середньої  загальної освіти України».

В теоретичній частині семінару були  розглянуті актуальні питання про принципи екологічної освіти та виховання, про  формування екологічної компетентності учнів, про  використання класними керівниками сучасних форм , методів роботи у екологічному  напрямку .

Методисти Центру ПР та ДТ Котова В.М., Мажуліс І.В в  інтерактивній формі  надали  матеріал  про систематичну, педагогічну діяльність, яка спрямована на розвиток екологічної культури особистості. В творчому діалозі  педагоги  розкрили  важливе  питання : «Як привчити дітей до екологічно доцільної поведінки ?». В практичній  частині семінару методист Центру ПРтаДТ Пастух Л.А. підкреслила  важливість використання активних та інтерактивних методів роботи в екологічному вихованні.

Молоді класні керівники працювали над вибором форм роботи для дітей різних  вікових  категорій  щодо екологічних свят та подій, пов’язаних з охороною та збереженням довкілля.

Керівник гуртка Центру ПРтаДТ «Креативний  дизайн» Пехотинська Р.Р. провела майстер – клас «Використання  вторинної сировини. Виготовлення підставки з паперових  трубочок».

На семінарі була представлена  виставка робіт для інтер’єру  з природних та натуральних матеріалів гуртка «Лялькова майстерня» (керівник гуртка Кравець Л.В.)

Органічне поєднання різних видів діяльності забезпечує розв’язання всіх завдань екологічної освіти і виховання. 

Переглядів: 122 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar