Головна » 2018 » Март » 4 » РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ
01:00
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Відповідно до пану роботи департаменту з гуманітарних питань на 2018 рік  01 березня  на базі КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) - центр  розвитку дитини №1 "Ясочка" та КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-академічний ліцей №15» відбулося розширене засідання колегії з питань освіти при департаменті  з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

На засідання були запрошені керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста, члени Президії міського Кам’янського комітету Профспілки працівників освіти і науки України, представники батьківської громадськості - члени батьківських комітетів ДНЗ - ЦРД №1 «Ясочка», ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка», ДНЗ-ЦРД №31 "Барвінок", ДНЗ-ЦРД №34 «Незабудка», ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко», ДНЗ-ЦРД №37«Веселка», ДНЗ-ЦРД №44  «Лелека», технічного ліцею, колегіуму №16, гімназії №39.

Колегія розглянула питання:

  •  Про стан організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців (доповідач Попова Ю.П., заступник начальника  відділу освіти департаменту з гуманітарних питань міської ради).
  • Про виконання Угоди між управлінням освіти і науки міської ради та міським комітетом Профспілки працівників освіти і науки України (доповідачі Лапшина Г.Ю., заступник директора з фінансово-господарських питань департаменту з гуманітарних питань міської ради та Небосенко І.П., голова міського Кам’янського комітету Профспілки  працівників освіти і науки України).
  • Про впровадження заходів  з енергозбереження закладами освіти міста на виконання рішень сесій міської ради від 16.12.2016 р. №591-12/7 «Про затвердження програми енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів у м. Кам’янське на 2017 рік», №592-12/7 «Про затвердження плану дій сталого енергетичного розвитку міста Кам’янське на період до 2020 року» (доповідач Улибіна Н.Г., провідний спеціаліст  групи адміністративно-господарського забезпечення при департаменті з гуманітарних питань міської ради).

Досвідом роботи поділилися керівники закладів освіти: щодо оптимізації роботи дошкільного закладу з родинами в умовах сьогодення - директор закладу дошкільної освіти №1 «Ясочка» Альохіна О.І., щодо  термомодернізації освітнього закладу як дієвого кроку для створення ефективного освітнього простору -Гончар Наталія Миколаївна, директор КЗ «Навчально-виховний комплекс №37».

Білоус С.В., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань  зосередила увагу учасників зібрання  на використанні соціальних мереж як інструменту партнерської взаємодії педагогічних колективів з родинами вихованців закладів дошкільної освіти.

Онищенко Т.Я., директор департаменту з гуманітарних питань міської ради, заступник голови колегії з питань освіти  підвела підсумки засідання, підкреслила, що спільні скоординовані дії департаменту з гуманітарних питань Кам`янської міської ради та міського комітету Кам`янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України через розвиток соціального партнерства та соціальний діалог забезпечували протягом 2017року регулювання соціально-правових відносин, захист професійних прав та інтересів освітян міста.

Питання енергозбереження – актуальне сьогодні. Заклади освіти міста мають і будуть впроваджувати заходи по енергозбереженню, зокрема,  термомодернізації.

Робота з батьками завжди була традиційною складовою дошкільної освіти, адже заклад дошкільної освіти є першим соціальним середовищем, до якого дитина потрапляє із сім’ї. Педагогічні колективи усвідомлюють актуальність і значущість партнерської взаємодії між закладом дошкільної освіти та родиною, тому постійно відшукують нові форми та методи співпраці і результативно їх впроваджують.

Переглядів: 108 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar