Головна » 2018 » Февраль » 23 » РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО М. ЗАПОРІЖЖЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОБ’ЄКТАМИ ОСВІТИ
11:02
РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО М. ЗАПОРІЖЖЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОБ’ЄКТАМИ ОСВІТИ

Місто Кам’янське є учасником програми за підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» (виконується Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) а саме санація комплексу будівель дошкільного дитячого закладу №43 «Зоренька» по вул. Дмитра Яворницького, 28. Протягом усього терміну будівництва щочетверга відбуваються оперативні наради на об’єкті. Координатором GIZ – Владимиром Моісеєвим – була ініційована робоча поїздка до м. Запоріжжя для ознайомлення з об’єктами освіти, які були відремонтовані за допомогою GIZ та зустрічі з відповідальними представниками, які брали участь в реалізації проектів по ремонту та експлуатують ці об'єкти.

21 лютого спеціалісти департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради та Кам'янського міськ\районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Владиславом ЗМелешко відвідали дошкільний навчальний заклад № 100 "Гармонія" та центральний харчоблок на базі дошкільного навчального закладу №270 «Іскорка» м.Запоріжжя.

начальником територіального відділу освіти Шевченківського району Перепелицею Н.Є. та координаторами GIZ обговоренні питання щодо реалізації проекту ремонту будівлі ДДЗ №100 «Гармонія» та її експлуатації в оновленому форматі. При проведені ремонтних робіт застосовувалися сучасні будівельні енергозберігаючі технології. В закладі створено найсучасніші умови для утримання і виховання дітей, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами, а на подвір’ї обладнані ігрові майданчики з тіньовими навісами, пісочницями, малими спортивними формами.

Нові підходи і в організації харчування дітей: на центральному харчоблоці ДНЗ №100 «Іскринка» готуються страви ще для двох закладів – до 400 дітей. Якість та швидкість приготування їжі  забезпечує сучасне технологічне обладнання, а транспортування і доставка їжі здійснюється в герметичних контейнерах з дотриманням вимог організації харчування дітей.

Цікавий досвід потребує розрахунків, аналізу можливості та ефективності застосування у нашому місті. В наш час будувати і реконструювати соціальні об’єкти – нелегка справа. Але всі учасники заходу відзначили, що в наших містах відбувається оновлення закладів дошкільної освіти і спільними зусиллями і надалі будуть вирішуватися питання покращення умов перебування дітей, повної ліквідації черги на устрій до дитячих садків.

Переглядів: 110 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar