Головна » 2018 » Январь » 15 » РІЗДВЯНА КОЛЯДКА – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!
08:56
РІЗДВЯНА КОЛЯДКА – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

У найскрутніші часи випробувань звернення до глибинних духовних джерел допомагало нації вистояти, знешкодити загарбника, продовжити поступ на шляху до творення Української Незалежної Держави.  І зараз, під час традиційних народних свят, діти намагаються підтримати дух воїнів, відтворити призабуті традиції, долучитися до великої справи формування національної ідентичності. 

У січні 2018 р. в навчально-виховних закладах міста пройшли тематичні зустрічі учнівської молоді міста з ветеранами і воїнами АТО в рамках Всеукраїнської акції  «Різдвяна колядка – захисникам України!» та виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Під час заходів учні підтримували дух бійців, розповідаючи про прадавні звичаї, влаштовуючи майстер-класи для дорослих, колядуючи, тощо.

Вихованці гуртка «Екскурсоводи» ЦТКЕУМ «Горицвіт» (керівник Терещенко В.В.)  12.01.2018 р. провели родинне свято «Різдвяні зустрічі».  На святі були присутні Груша В.В, керівник міського осередку громадської організації «ДІЯ», Азаров О.О., керівник військово-патріотичного центру «Гарт», Кушнірук В.В. та Моклецов Д.П., учасники АТО. У веселій, невимушеній обстановці команди військових та учнів змагалися в конкурсах зі знання колядок, українських традицій святкування різдвяних свят, співали різдвяних пісень. Піднесеному настрою сприяли і подарунки, якими учасники обмінялися – традиційні ляльки-мотанки та обереги із соломи.

Переглядів: 70 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar