Головна » 2018 » Апрель » 2 » РЕАЛІЗАЦІЯ ПРИНЦИПУ ОЗДОРОВЧОЇ СПРЯМОВАНОСТІ В ПРАКТИЦІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
12:44
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРИНЦИПУ ОЗДОРОВЧОЇ СПРЯМОВАНОСТІ В ПРАКТИЦІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

29.03.2018 року в комунальному закладі « Середня загальноосвітня школа №5 ім. Г.Романової»  Кам`янської міської ради відбувся семінар-практикум на тему : «Реалізація принципу оздоровчої спрямованості в практиці фізичного виховання учнівської молоді».   У заході взяли участь вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Відкрила роботу семінару Віра Володимирівна Фіалко, методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань. Вона ознайомила  присутніх з метою та планом роботи  семінару-практикуму.

Заступники директора з НВР Беган О.Г. та Циба Т.М. познайомили присутніх з історією та досягненнями КЗ «СЗШ №5 ім. Г.Романової»  КМР (презентаційний креатив – кейс «Школа – родина»). Не забули похвалитися і спортивними досягненнями учнів школи.  «Парад чемпіонів»  об`єднав понад двохсот учнів, які мають спортивні нагороди, з одинадцятого по перші класи.  На сцену піднялися від чемпіонів світу, Європи, України, області до призерів міських змагань ( Горєлова Васіліса, Сташук Крістина, Дзоз Владислав, Чекоданова Марія, Кононенко Данило, Саєвич Станіслав, Гузько Радіон, Ткач Ілля, Яковлєва Валерія, Корх Богдан, Пиліпець Дмитро, Гарькавий Ілля, Пономарьова Валерія, Лях Артем, Лук`янов Олександр, Максимович Ігор та багато інших). Очолили «Парад чемпіонів» вчителі фізичної культури КЗ «СЗШ №5 ім. Г.Романової»  КМР Воленко Д.В. «Майстер спорту України», призер Всеукраїнських та обласних змагань, Кокалюк П.А.,призер міських та обласних змагань та Чехлата О.Ю..

Беган О.Г. в експлікації «Реалізація принципу оздоровчої спрямованості в практиці фізичного виховання учнівської молоді» познайомила присутніх із системою роботи школи  у фізкультурно-оздоровчому напрямку. Розповіла про новітні розроблені і практично випробувані авторські комплекси та програми фізичних вправ оздоровчої спрямованості для масового використання, які впроваджують у роботу вчителі фізичної культури під час уроків.

Методичний модуль розпочався з уроку за темою «Легка атлетика»   за системою Табата, який підготував та проводив Воленко Дмитро Вадимович (вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», педагогічний стаж 4 роки). Особливості цього уроку полягали у тому, що у ролі учнів були гості, вчителі фізичної культури, які опановували інноваційну оздоровчу систему.

Наступний урок за темою «Баскетбол» з використанням елементів рухливої ігри Кickboll  для учнів 9 класу провів Кокалюк Павло Анатолійович  (вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст», педагогічний стаж 4 роки). Родзинкою цього уроку була презентація,  незвичайної для українських шкіл, рухливої гри.

«Способи подолання напруги в дитячому колективі методами евритмії та арт-терапії» тренінг з цієї теми для учасників семінару підготувала Єхалова Людмила Василівна (практичний психолог, «Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії»), із допомогою Гірєвої Марії Олександрівни (керівника хореографічної студії, 10 тарифний розряд ЄТС, педагогічний стаж 4 роки) та Чертової Карини Алаутдінівни ( вчителя музичного мистецтва, 10 тарифний розряд ЄТС, педагогічний стаж 11 років). Вчителям фізичної культури, які отримали інформацію про способи подолання напруги в дитячому колективі, необхідно було прийняти участь ще й  у «руханках» та «вокальних хвилинках». 

Практичний модуль семінару продовжився у басейні МіКомп, де  вчителям фізичної культури було запропоновано прийняти участь у змаганнях з водного поло ( Кокалюк П.А., Воленко Д. В.) та занятті з аквааеробіки (Чехлата О.Ю.).

Протягом семінару було продемонстровано можливості реалізувати під час навчального процесу основні компетентності Нової Української школи  :

- Уміння навчатися впродовж життя. Здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, організації навчального процесу (власного і колективного).

- Соціальні і громадянські компетентності. Усі форми поведінки, які потрібні для ефективної та конструктивної роботи. Уміння працювати з іншими на результат.

-  Екологічна грамотність і здорове життя. Здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Наприкінці семінару Віра Володимирівна Фіалко підвела підсумки та проаналізувала організовані та проведені заходи.

Департамент з гуманітарних питань та комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №5 ім. Г.Романової»  Кам`янської міської ради висловлює подяку голові федерації плавання міста Кам`янське Дмитру Олександровичу Краєвському за сприяння проведення семінару –практикуму для вчителів фізичної культури міста.

Переглядів: 64 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar