Головна » 2018 » Февраль » 7 » ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ В СЗШ№ 23
14:04
ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ В СЗШ№ 23

В КЗ»СЗШ №23» проведені заходи, приурочені трьом важливим датам, які вшановують в Україні на державному рівні : День Соборності України, День вшанування пам'яті жертв Голокосту та 100-річчя бою під Крутами.
Розпочався тиждень 22 січня з єдиного уроку  "Час історичного вибору" , який пройшов у 1 - 11 класах школи. Проводили єдиний урок класні керівники. До цієї справи долучились і учні класів. Цікавим доповненням до єдиного уроку стала радіопередача по шкільному радіо до Дня Соборності України, з якої учні дізнались про важливі історичні події нашої країни, що сприяли об'єднанню західної та східної частин України. Підготувала та провела радіопередачу заступник директора Шуміхіна Світлана Іванівна. У шкільній бібліотеці  зав.бібліотекою Караван Любов'ю Павлівною  облаштовано виставку художньої літератури до цієї знаменної дати. Вчитель історії Залокоцька Алла Станіславівна провела сторітеллінг з учнями-старшокласниками "Навіки разом!" Учні 8-Б класу взяли участь у засіданні шкільного кінолекторію " Шлях нескорених", яке підготувала та провела заступник директора Шуміхіна Світлана Іванівна
Учні 8-А класу разом з класним керівником Кондрашевою Світланою Іванівною брали участь у флешмобі та покладанні квітів біля пам'ятника Т.Г. Шевченку під час проведення міського заходу до Дня Соборності України.
25 січня класними керівниками 1- 11 класів було проведено щотижневу інформаційно-тематичну годину за темою "Факти про Голокост" , під час якої по шкільному радіо пройшла радіопередача "Бабин Яр - трагедія людства", проведена вчителем історії Залокоцькою Аллою Станіславівною.
До Дня вшанування пам'яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці зав.бібліотекою Караван Любов'ю Павлівною було створено виставку статей періодичних видань та інтернет-видань про цю  жахливу історичну подію ХХ сторіччя.
26 січня на кожному уроці історії вчитель історії Залокоцька Алла Станіславівна проводила інформдайджест "Голокост - лихо століття" з хвилинкою пам'яті та скрайб-презентацією, присвяченими цій трагічній даті.
29 січня Україна відзначила 100-у річницю бою під Крутами. Не залишилась осторонь і наша школа.

У нас є багаторічна традиція, започаткована нашим директором Школяр Любов'ю Андріївною, розпочинати кожен робочий тиждень з Державного Гімну України. Це допомагає нам виховувати наших учнів справжніми патріотами своєї країни, шанобливо ставитись до її Державних символів, вчить гідно поводитись під час звучання Державного Гімну України.
У цей понеділок,  29.01, під час радіопередачі говорили про визначну історичну дату - 100-річчя вшанування подвигу героїв Крут.
29.01 пройшла єдина виховна година "Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ" , яку провели класні керівники 1 - 11 класів. Виставку літературних творів у шкільній бібліотеці до цієї дати підготувала зав. бібліотекою Караван Любов Павлівна. Було проведено конкурс учнівських рефератів " Шануємо пам'ять героїв Крут" Залокоцькою Аллою Станіславівною серед учнів 10 - 11 класів, переможцем якого стала учениця 11 класу Коваленко Діана. На уроках історії демонструвалася мультимедійна презентація до 100-річчя вшанування пам'яті героїв Крут, у створенні якої брали участь учні 9-А класу під керівництвом вчителя Залокоцької Алли Станіславівної.
Ці заходи мали не тільки виховну, а й просвітницьку спрямованість. Вчимо учнів школи поважати історичне минуле та сьогодення українського народу.

Переглядів: 104 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar