Головна » 2018 » Февраль » 14 » ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ АКЦІЇ «ЧАС ДОБРОТИ»
15:25
ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ АКЦІЇ «ЧАС ДОБРОТИ»

Напередодні Міжнародного Дня добра активна молодь нашого міста відвідала дітей Центру соціально-психологічної реабілітації з добрими справами.

У лютому 2018 року Молодіжною радою спільно з департаментом з гуманітарних питань міської ради (відділ спорту та молоді) організовано та проведено соціальну акцію «Час добра». Так, 12 лютого 2018 року студентська молодь міста відвідала дітей – вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації з добрими справами. Для малечі було підготовлено цікаву конкурсно-розважальну програму під назвою «В гостях у Фунтика». Також, в гості до дітей завітав кенгуру Jumpik  (від «Jump City»). Діти із радістю приймали участь у програмі, усміхалися, танцювали, веселилися від душі та співали дитячі пісні.

Наприкінці акції діти отримали солодощі, іграшки, ігрові набори, набори для творчості та інші подарунки.

В заході прийняли участь представники вищих закладів освіти: індустріального, технологічного, медичного, економічного, металургійного коледжів, комерційного та енергетичного технікумів.

Добрі слова,  справи та  просто посмішки роблять набагато більше, ніж будь-які гроші. Тому, наша активна молодь – члени Молодіжної ради, закликає всіх людей, яким не байдуже чуже горе 17.02.2018 долучитися до міської соціальної акції «Час добра» та зробити якусь добру справу. Бути не просто чуйними і добрими, а добрими безкорисливо і безмежно. Це повинно принести користь не тільки тим, по відношенню до кого проявляється добро, але і тим, хто його робить.

Переглядів: 71 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar