Головна » 2017 » Июль » 13 » ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОПЛАЧУВАНИХ РОБІТ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
15:49
ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОПЛАЧУВАНИХ РОБІТ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Програмою «Молодь Дніпродзержинська на 2012-2021 роки», затвердженою рішенням міської ради від 29.02.2012 №371-20/VI, передбачено щорічну організацію та проведення громадських оплачуваних робіт для учнівської   та студентської молоді місті в період літніх канікул та у вільний від навчання час.

В місті Кам’янське організацію зазначених робіт покладено на відділ спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Так, в цьому році департаментом з гуманітарних питань міської ради укладено договір з комунальним закладом «Централізована бібліотечна система м.Камянського» КМР.

В період з 3 липня по 3 серпня 2017 року 10 учнів та студентів міста приступили до виконання загальнодоступних видів робіт, які не потребують спеціальної кваліфікації.

До переліку робіт входить: робота з бібліотечним фондом; робота в Інтернет-центрі; обслуговування користувачів бібліотеки; проведення легких ремонтних робіт; прибирання приміщень; проведення  міні-опитувань, інше.  

Оплачувані громадські роботи є дієвим засобом вирішення проблеми тимчасового працевлаштування учнів та студентів, а також, можливістю  поліпшення їх матеріальне становища.

Переглядів: 71 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar