Головна » 2013 » Ноябрь » 27 » ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА
11:33
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА
26 листопада 2013 року на базі Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту сумісно з Дніпродзержинським професійним ліцеєм відбулося закриття декади робітничих професій залізничного та автомобільного транспорту «Парад професій-2013».

На урочистостях були присутні: методист НВЦ ПТО у Дніпропетровській області Головченко С.В., начальник управління транспортної інфраструктури та цивільного захисту населення Дніпродзержинської міської ради Мірошніченко М.М., спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради Заіка Н.І., представник Дніпродзержинського міського центру зайнятості Анохіна І.О., директори НВК №3 Нагай Л.В. та СЗШ №32 Весела Л.П., 250 учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, представники Молодіжної ради вищих закладів та ПТНЗ міста.

  

В холі центру були розміщені виставки творчих та дипломних робіт учнів та педагогів навчальних закладів, проходила демонстрація стрічок про історію та досягнення навчальних закладів, гостей запросили оглянути навчальну та матеріальну базу центу. Увагу учнів шкіл привернули розгорнуті консультаційні столи, за якими спеціалісти центру зайнятості та практичний психолог центру Строга С.В. проводили співбесіди за алгоритмом професійного самовизначення та надавали інформацію щодо питання необхідних професій на ринку праці міста. На полігоні ДЦППРКБА учні, майстри та педагоги центру провели майстер-клас автомобільної справи.

  

Завершився захід урочистим закриттям декади робітничих професій залізничного та автомобільного транспорту «Парад професій-2013» та святковим концертом, який організували учні закладів.


Переглядів: 641 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar