Головна » 2017 » Ноябрь » 17 » ПРОЕКТ ДІЄ
09:47
ПРОЕКТ ДІЄ

09 листопада 2017 року на базі СЗШ № 6 відбувся педагогічний коучинг учасників соціального професійно - зорієнтованого педагогічного проекту регіонального рівня «Формування життєвої компетентності особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти», що був започаткований у 2014 році за ініціативи методиста методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань міської ради Заїки Н.І., директорів СЗШ № 6, 19 та творчої групи учителів обслуговуючої праці міста. Саме тоді СЗШ № 6 (директор Рутенко Н.В.) було обрано базовим закладом для реалізації цього проекту.

Як наголосила у своєму виступі методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Заїка Н.І., запровадження у виробництво нової техніки і технологій, становлення й розвиток ринкових відносин та нових форм господарювання, зростання обсягу знань про перетворювання матеріалів, енергії й інформації в інтересах людини, про загальні принципи цих перетворень вимагають підвищення рівня технологічної освіти підростаючого покоління. Шлях до високої технологічної культури пролягає через ефективну технологічну освіту, яка стала необхідною складовою загальної середньої освіти, необхідною умовою цілісного й гармонійного розвитку особистості школяра.

Учителі обслуговуючої праці СЗШ № 5, 6, 18, 19, 23, 35, 38, НВК № 26, «Гармонія», представники ДНЗ № 21, Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів; центру зайнятості та ЗМІ урочисто відкрили  методико-презентаційну вітальню соціального професійно-зорієнтованого проекту регіонального рівня «Формування життєвої компетентності особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» та перерізали блакитно-жовту стрічку, частинки якої на пам’ять про зустріч згодом було розподілено між усіма учасниками.

Кожен мав змогу представити свій заклад творчими доробками. Радушні господарі зустрічали гостей виставкою робіт із петриківським розписом по дереву, дивували способами сервірування святкового столу, що стане у нагоді сучасній господині, дарували чарівні хвилини проникливих пісень та музики.

Майстри ДЦППРК демонстрували вміння моделювати весільні, святкові зачіски, практичним шляхом ділились ідеями манікюрного дизайну та художнього розпису нігтів.

Майстер-клас НВК «Гармонії» з виконання ляльок у різних технологіях повернув присутніх у щасливі спогади про дитинство.

Серед запрошених гостей у заході брала участь власниця салону краси, яка розповіла учасникам зустрічі, як навчання регіональному ремеслу в ДЦППРК допомогло їй втілити власні мрії і досягти бажаного успіху.

Заступник редактора радіокомпанії міста Л.Бройтман відзначив, що дана робота освітян формує технічно та технологічно освічену особистість, підготовлену до життя та активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства та забезпечує умови для професійного самовизначення учнів, виховують патріотично спрямованих громадян, які матимуть бажання працювати та примножувати трудову славу регіону.

Шановне зібрання високо оцінило підготовку заходу, і під час «круглого столу» учасники проекту дійшли висновку, що проект здатний сприяти: чіткій професійній зорієнтованості випускників школи; формуванню творчо та технологічно освіченої особистості, яка підготовлена до життя та активної предметно-перетворювальної трудової діяльності; набуттю необхідних життєвих компетентностей ведення домашнього господарства й сімейної економіки; вмінню вибудовувати взаємовідносини в суспільстві, орієнтуватись у світі нових інтерактивних технологій, будувати проектну діяльність, що ґрунтується на спільній колективній меті та співпраці учасників; вмінню пов'язувати теоретичні знання та практичні навички; формуванню високої культури праці; зорієнтованості випускників на збереження і розвиток національних трудових традицій, відродження характерних для регіону народних ремесел і промислів.

Протягом всього дня учасники та гості мали змогу насолоджуватись грою єдиного у місті, створеного на базі ЗНЗ, оркестру духових інструментів. А отже, забезпечений гарний настрій сприяв продуктивному проведенню коучингу, а це значить, що мету досягнуто, і шляхи у майбутнє вже прокладено!

Переглядів: 116 | Додав: pula | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar