Головна » 2017 » Ноябрь » 27 » ПРО ПІДСУМКИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018» У НОМІНАЦІЇ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»
13:13
ПРО ПІДСУМКИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018» У НОМІНАЦІЇ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»

22 листопада 2017 р. на базі КЗ "Середня загальноосвітня школа № 23" відбувся міський етап конкурсу «Учитель року 2018»  у номінації  «Фізична культура». У конкурсі взяли участь 3 молодих та перспективних вчителя фізичної культури:

- Єлістратов С.С., вчитель КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Ліцей нових інформаційних технологій - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Кам’янської міської ради.;

- Савченко М.М., вчитель КЗ "Навчально-виховний комплекс" "Загальноосвітній навчальний заклад - І-ІІ ступенів - Академічний ліцей №15" Кам'янської міської ради";

- Ненашев М.Ю., вчитель КЗ "Середня загальноосвітня школа №19" Кам'янської міської ради.

За програмою міського конкурсу  вчителі  представляли відкритий урок фізичної культури з учнями СЗШ № 23, проводили  майстер-клас з викладачами фізичної культури міста та пройшли  тестування з фахової майстерності.

Представлені уроки були цікавими та емоційними, проведені на високому професійному рівні.

Савченко Марина Миколаївна провела урок фізичної культури за темою: «Школа сприяння розвитку фізичних здібностей» з учнями 4-А класу. На  уроці  було відображено впровадження в роботу  концепції  нової української школи, а саме, розвиток соціальних та здоров’язбережувальних компетентностей, здібностей кожної дитини на основі партнерства між вчителем та учнем, формування практичних навичок та фізичних здібностей. У ході уроку Марина Миколаївна сприяла вихованню морально-вольових якостей учнів, дисциплінованості; реалізації принципу «Навчився сам - навчи молодшого», як складової соціалізації особистості та дотриманню здорового способу життя. Молодші школярі дуже старанно виконували вправи, які їм пропонувала Марина Миколаївна. З вчителями  фізичної культури, які взяли участь у майстер-класі Марини Миколаївни «Сухе плавання», проведено вправи на розвиток техніки з плавання, вчителі отримали багато позитивних емоцій.

Єлістратов Сергій Сергійович, провів урок з фізичної культури за модулем «Волейбол» з учнями 10 класу. Діти дуже плідно працювали, уроки пройшли на високому емоційному рівні, учням сподобалися спеціальні вправи волейболістів, естафети та рухливі ігри. Учасники уроку залишилися задоволені, отримали гарний настрій, фізичну підготовку і подарунки. Майстер-клас Сергія Сергійовича був пов’язаний з волейболом, вчителі з задоволенням виконували всі вправи з м’ячем.

Ненашев Микита Юрійович, показав урок з учнями 7 класу за модулем «Баскетбол». Діти дуже уважно слухали і чітко виконували команди Микити Юрійовича. Урок пройшов на високому емоційному та професійному рівні, учням сподобалися спеціальні вправи з різними за формою м’ячами, рухливі ігри, які пропонував їм вчитель. Всі учасники залишилися задоволені проведеним уроком. Від вчителя Ненашева  М. Ю. учні 7-А класу  отримали в подарунок баскетбольний м’яч. На представленому майстер-класі, Микита Юрійович познайомив всіх присутніх з новою, дуже цікавою грою «Корфбол», яку презентував на майданчику спортивного залу  з вчителями фізичної культури.

За підсумками етапів конкурсу абсолютним переможцем міського  етапу конкурсу «Учитель року - 2018» став учитель КЗ «СЗШ»19» -  Ненашев Микита Юрійович.

Вітаємо  та бажаємо педагогу  перемоги в наступних етапах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Учасники конкурсу були нагороджені грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради та вручені конкурсантам від президента футбольного клуба «Сталь» Вардана Михайловича Исраеляна пам’ятні подарунки  з символікою клубу.

 

Бажаємо плідної роботи та натхнення в подальшій педагогічній діяльності!

Переглядів: 128 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar