Головна » 2017 » Декабрь » 19 » ПРИМНОЖУЄМО РОДИННІ ТРАДИЦІЇ
11:17
ПРИМНОЖУЄМО РОДИННІ ТРАДИЦІЇ

Відповідно до  річного плану роботи департаменту з гуманітарних питань міської ради 08.12.2017 року на базі комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Кам’янської міської ради  пройшов ІУ міський фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці», який  сприяє розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, взаємозбагаченню культурних традицій через родинну творчість, популяризації та розповсюдженню сімейних традицій.                      

Відкрила захід Бабенко Маргарита Миколаївна, методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань, яка звернулась до присутніх із словами привітання від директора департаменту з гуманітарних питань Онищенко Т.Я.

У  цьому році  фестиваль пройшов у номінаціях: образотворче мистецтво, хореографія, оригінальний жанр та театральне мистецтво, де прийняли участь понад 40 родин.   Свято  було   сповнене радості і  любові до життя, своєї сім’ї, своєї України.

Наряду зі закладами загальної середньої освіти та позашкільної освіти у фестивалі взяли  участь представники вірменської громади міста. Усі присутні  були зачаровані авторськими  віршами  Саакова Мартіна  та малюнками  Петросяна Роберта.

Після перегляду номерів у номінаціях «Театральне мистецтво» та «Хореографія» були підведені підсумки міського фестивалю  сімейної творчості «Скарби родинної криниці». Учасники  були нагороджені грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради та призами від депутата Кам’янської міської ради Миршавки Сергія Івановича.

Подарунками від управління соціальної політики Кам’янської міської ради  були  нагороджені родини:  Федоренків,  Панібудьласка ( БДТ),  Гомілко (СЮТ),  Маринюк, Федько (ЦПР та ДТ).

Проведений фестиваль  знову довів, що у нашому місті є талановиті, активні, творчі родини і   сподіваємось, що наступного року кількість родин – учасників фестиваль зросте, зможе здивувати   своїми талантами та творчими підходами, традиціями.

                 

Переглядів: 91 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar