Головна » 2018 » Март » 4 » ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗРОСТАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ – РЕЗУЛЬТАТ ТВОРЧОСТІ ПЕДАГОГА»
00:52
ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЗРОСТАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ – РЕЗУЛЬТАТ ТВОРЧОСТІ ПЕДАГОГА»

Якщо про кого й можна сказати «і швець, і жнець, і на дуді ігрець», так це про вихователя-методиста закладу дошкільної освіти. Адже вихователь-методист не лише професіонал з відповідною освітою, а й всебічно розвинена особистість, людина творча, захоплена, яка вдосконалює свої знання і вміння впродовж всього життя.

Для активізації саме творчого потенціалу вихователів-методистів міста 27.02.2018 на базі закладу дошкільної освіти №56 «Золота рибка»  було проведено практичний семінар «Зростання професійної майстерності – результат творчості педагога».

 «Золота рибка» радо зустріла гостей творчою виставкою педагогічного колективу, творчою атмосферою та налаштуванням на емоційний та цікавий семінар.

На початку семінару виступила директор закладу Шевченко І.А., яка розповіла гостям про історію закладу, про період розвитку та процес формування як матеріальної бази так і методичної для успішного функціонування та надання якісних освітніх послуг дошкільнятам.

Вихователем – методистом Терентьєвою Ларисою Віталієвною було проведено ділову гру на тему «Роль творчості в педагогічній діяльності вихователя» та практичний майстер-клас з інтерактивними технологіями «Шість капелюхів», «Колаж», «Сінквейн».

Практичний психолог закладу дошкільної освіти №26 «Золота рибка» Сисоєва Катерина налаштувала присутніх на подальші творчі звершення практичними психологічними порадами та майстер-класом розвантажування від власних проблем та гармонії з собою і оточуючим світом, що є дуже важливим в сучасному педагогічному житті.

Позитивні враження подарували гостям маленькі вихованці, які продемонстрували свої таланти в музичній та хореографічній діяльності.

Наприкінці семінару було надано можливість кожному вихователю-методисту висловити свої думки у рефлексійній вправі «Вільний мікрофон». Учасники семінару відзначили, що щоденне самовдосконалення, творче натхнення та пошук нових ідей – є важливою складовою роботи вихователя-методиста. Також, кожен висловив свою подяку педагогічному колективу закладу дошкільної освіти №26 «Золота рибка» за цікаві форми роботи та налаштування на творчі звершення.

Переглядів: 69 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar