Головна » 2018 » Июнь » 7 » ПОДОРОЖ ДО КОЗАЦЬКОГО ХУТОРУ "ГАЛУШКІВКА"
14:00
ПОДОРОЖ ДО КОЗАЦЬКОГО ХУТОРУ "ГАЛУШКІВКА"

Літо вже дзвенить дитячим сміхом по всій Україні, бо ж розпочалися довгоочікувані канікули, можливість розважитися,відпочити, подорожувати, набратися емоцій та оздоровитися. Важливо, щоб відпочинок приніс кожній дитині масу позитивних емоцій, дав наснаги для подальшого навчання та укріпив здоров’я. 06.06.18року завдяки благодійній організації  « Центр культури і мистецтв «ЗЛАТОУСТ» (голова правління Любкін Олег Вікторович,  директорка Волошина Світлана Тимофіївна) 45 вихованців, дітей пільгових категорій  НВК «Гармонія» побували на козацькому хуторі "Галушківка", що знаходиться в с. Гречено Петриківського району. Це була справжня подорож у минуле, долучення до козацької старовини: козацькі укріплення з характерними атрибутами – куренями, вежами, огорожею, бойовим знаряддям. Зустрічали нас верхи на конях під прапорами справжнісінькі козаки. Радості не було меж.

Вітали нас, як дорогих гостей, хлібом – сіллю, так було прийнято у наших предків. Почалася екскурсія з відвідування етнографічного музею, де зібрані предмети старовини. Діти із захопленням слухали розповідь про життя козаків,з цікавістю розглядали вбрання та зброю, задавали безліч запитань, на які отримували вичерпні відповіді.

Після відвідування музею вихованці скакали верхи на конях, стріляли з лука та арбалета, каталися на гойдалках, відбивали мяча. Відпочинок на природі доповнювався прогулянками по території хутора,відвідування озера, де квітнуть чарівні лілеї. На нас чекав і  традиційний козацький обід:  смачний куліш, вергуни та узвар.Та зачарувала всіх козацька вистава, де козаки вправно билися шаблями, серпами, співали багато пісень.Протягом всього часу перебування на хуторі працювала ярмарка, де за необхідності кожен мав змогу придбати сувеніри з деревини, глини,жіночі прикрасита для маленьких дітлахів – смачні льодяники.

Діти  отримали незабутні враження від відпочинку, залучилися до цінностей культури, відкрили в собі нові таланти, поповнили запас енергії, весело та з користю для здоровя провели час.

 

Переглядів: 90 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar