Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ
13:35
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ

20-22 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39» Кам’янської міської ради та комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» № 3» Кам'янської міської ради відбулись курси підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи школи І ступеня за Державним стандартом початкової освіти та Концепцією «Нова українська школа». Курси проводили тренери Одинцова Галина Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №39, Мельник Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів гімназії №39, Расторгуєва Наталія Федорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №3, Василенко Ірина Вячеславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №11.

Навчання було організовано із застосуванням інтерактивних технологій. Курсанти розглянули особливості модельних навчальних програм, ознайомились з методикою проведення ранкових зустрічей, питаннями щодо ролі вчителя у організації освітніх осередків та створенні психологічно безпечного середовища, формуванні спільних цінностей та шляхів реалізації принципів педагогіки партнерства через співпрацю з батьками. Створювали модель випускника початкової школи та портрет сучасного вчителя.

Велика вдячність адміністрації базовим закладам  за якісну організацію курсів, тренерам - за затишну атмосферу, за професіоналізм, за любов до своєї справи!

                               

Переглядів: 30 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar