Головна » 2019 » Март » 18 » ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ «ЕDU_FEST DNIPRO-2019»
08:39
ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ «ЕDU_FEST DNIPRO-2019»

Вітаємо переможців фестивалю педагогічних інновацій «ЕDU_FEST Dnipro-2019», які презентували власний педагогічний досвід у представлених друкованих роботах з різних напрямків освітньої діяльності.

  1. Ващенко Валентина Андріївна, завідувач методичним кабінетом при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради;
  2. Ніколаєнко Лариса Петрівна, директор НВК-академічний ліцей № 15,
  3. Андрушко Ірина Анатоліївна, заступник директора НВК-академічний ліцей № 15,
  4. Синишина Ірина Іванівна, вчитель початкових класів НВК-академічний ліцей №15;
  5. Швайгерт Наталія Іванівна, директор ДНЗ (ясла-садок) №3 ”Планета дитинства”;
  6. Муравська Марина Олександрівна,  вихователь ДНЗ (ясла-садок) №3 ”Планета дитинства”;
  7. Литвинчук Олена Савеліївна, вихователь СДНЗ ( ясла-садок) №21 «Струмочок»;
  8. Буй Віта Віталіївна, директор, вчитель хімії колегіуму №16;
  9. Рева Олена Валентинівна, вчитель української мови та літератури НВК гімназія №11;
  10.  Кондрашова Тетяна Вікторівна, учитель англійської мови СЗШ №30;
  11.  Зубрицька Олена Іванівна, заступник директора з НВР КЗ «Станція юних техніків» КМР;
  12.  Бесєдіна Ірина Євгеніївна, директор СЗШ №25;
  13. ЯковенкоТетяна Василівна, заступник директора СЗШ №25;
  14. Любімцева Наталія Петрівна, заступник директора СЗШ №25;
  15.  Гаврилюк А.І., Листопадський М.А., КЗ «Дитячий екологіяний центр» КМР;
  16.  Бесценна Людмила Володимирівна, вчитель СЗШ №22;
  17.  Мартинець Марина Олександрівна, практичний психолог СЗШ № 28;
  18.  Гаврилюк Антоніна Іванівна, директор КЗ «Дитячий екологічний центр» КМР,
  19. Єфремова Людмила Сергіївна, директор НВК №13;
  20. Литвинчук Олена Савеліївна, вихователь КЗ СДНЗ №21 «Струмочок»;
  21. Гречко Вікторія Євгенівна, вчитель зарубіжної літератури НВК-академічний ліцей №15;
  22. Зубрицька Олена Іванівна, заступник директора з НВР КЗ «Станція юних техніків» КМР,
  23. Маврешко Алла Олександрівна, керівник гуртка «Технічний дизайн» КЗ «Станція юних техніків» КМР;
  24. Маханько Олена Степанівна, заступник директора колегіуму №16;
  25. Кирсаль Олена Мирославівна, заступник директора дошкільного відділення НВК №37;
  26. Круцяк Катерина Анатоліївна, вихователь дошкільного відділення НВК №37;
  27. Корнійчук Марина Валеріївна, вчитель біології НВК №37;
  28. Власенко Наталія Григорівна, вчитель НВО-ліцею НІТ;
  29. Шалько Оксана Петрівна, вчитель англійської мови СЗШ №23.
Переглядів: 132 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar