Головна » 2011 » Март » 14 » Перемоги дніпродзержинських освітян на ІІ Міжнародній виставці “Сучасні навчальні заклади – 2011”
05:57
Перемоги дніпродзержинських освітян на ІІ Міжнародній виставці “Сучасні навчальні заклади – 2011”

2-4 березня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи,13) відбулась ІІ Міжнародна виставка  «Сучасні навчальні заклади – 2011». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Освіту  Дніпродзержинська на виставці представляли: управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради та  11 навчальних закладів: технічний ліцей №1, ліцей НІТ №2, СЗШ № 4,23,25,30,44, колегіум №16, НВК №36, Дитячий екологічний центр, Центр туризму та краєзнавства «Горицвіт»: директори Наказний М.О., Сбоєва Л.І., Клімова Н.А., Школяр Л.А., Онищенко Т.Я., Кардашова І.В., Загородня Л.І., Буй В.В., Галагуза О.В., Гаврилюк А.В., Терещенко В.В.

За впровадження інноваційних педагогічних технологій управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради та заклади освіти міста нагороджені Почесними дипломами, начальник управління освіти і науки Баштаненко О.М. отримала подяку Міністерства освіти і науки України, а ліцей НІТ №2  нагроджено  срібною медаллю.

Управління освіти і науки  Дніпродзержинської міської ради вітає колег з вагомими досягненнями та перемогами, бажаємо творчих успіхів та процвітання на освітянській ниві!

У виставці взяли участь понад 700  кращих навчальних закладів та виробників засобів навчання для освіти з 27 регіонів України та Росії, Аргентини, Швейцарії, Китаю, Словаччини, Польщі, Американські Ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS, Консультаційний центр освіти в США, представники Програми імені Фулбрайта в Україні, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), CampusFrance.
За традицією виставка «Сучасні навчальні заклади – 2011» презентувала найкращі заклади освіти і наукові установи України, сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

Виставку  відвідало понад 19 тисяч осіб. Вона була цікавою і змістовною як для широкої громадськості, фахівців, так і для випускників шкіл і студентів, які мали можливість обрати навчальний заклад для подальшого навчання.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади - 2011» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти по праву отримала суспільне визнання і є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою в Україні.

Третя  виставка «Інноватика в освіті України» відбудеться  18-20 жовтня 2011р.
Оргкомітет виставки: вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна, тел./факс: +38  044 498-42-07, 498-42-06, 498-42-05, 498-42-04
E-mail: expo@vsvit.com.ua, Сайт виставки: www.vsosvita.com.ua        

Переглядів: 607 | Додав: uondmr | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar