Головна » 2017 » Ноябрь » 6 » ОСВІТЯНИ МІСТА В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗІБРАЛИСЯ НА ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ
12:12
ОСВІТЯНИ МІСТА В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗІБРАЛИСЯ НА ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

Відповідно до пану роботи департаменту з гуманітарних питань на 2017 рік  02 листопада  на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа №29» відбулося розширене засідання колегії з питань освіти при департаменті  з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

На засідання були запрошені депутат міської ради Драговоз А.А., керівники закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти міста, представники батьківської громадськості -   члени батьківських комітетів НВО-ліцею НІТ, СЗШ  №21, 25, 29, №44.

Відкрив засідання голова колегії з питань освіти Мелешко В.В.

Депутат міської ради Андрій Драговоз подякував присутнім за співпрацю з міською радою та вручив подарунки кожному закладу загальної середньої освіти  – по 5 наборів шахів та шашок.

Під час засідання колегії було розглянуто такі важливі питання, як:

«Ефективність управлінської діяльності департаменту з гуманітарних питань міської ради щодо реалізації державної політики у сфері освіти та модернізації управлінської діяльності в умовах децентралізації, демократизації та виконання Закону України «Про освіту» (доповідач Живага О.А., заступник директора  департаменту - начальник відділу освіти департаменту з гуманітарних питань); «Концептуальні засади розвитку та функціонування позашкільної освіти в контексті Нової української школи» (доповідач Бабенко М.М., методист методичного кабінету при департаменті  з гуманітарних питань); «Затвердження міського інноваційного проекту щодо виховання екологічної культури дітей, учнів та їх батьків «Впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів – крок до сталого розвитку» (доповідач Чобанян  С.О., методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань).

Досвідом щодо реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі закладу поділилися  Святодух І.В., директор КЗ «Середня загальноосвітня школа  № 18» та Гурська І.Й., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Середня загальноосвітня школа № 30», а директор КЗ «Станція юних техніків» Пузенко Ю.В. у своїй доповіді наголосила на важливій ролі позашкільна освіта як невід’ємної складової нової української школи у формуванні творчої особистості.

Підводячи підсумки засідання, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради, заступник голови колегії з питань освіти Онищенко Т.Я. підкреслила, що заклади позашкільної освіти міста мають забезпечувати потреби особистості у творчій самореалізації, сприяти її інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку, створювати умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля дітей.

Переглядів: 149 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar