Головна » 2020 » Март » 4 » ОРГАНІЗАЦІЯ І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») - 2020
15:54
ОРГАНІЗАЦІЯ І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») - 2020

Відповідно до плану роботи організаційного штабу міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  на базі спеціальної школи «Гармонія» 3 лютого 2020 року проведено міський семінар-практикум для відповідальних за підготовку та участь шкільної команди в грі «Сокіл» («Джура») за  темою: «Реалізація Порядку проведення міського відбіркового етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») різних вікових категорій».

В  теоретичній частині  семінару методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Фіалко Віра Володимирівна ознайомила з нормативно-правовими документами, які регламентують проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Заступник директора з військово-патріотичного виховання НВК гімназії № 11 Лоза С.М. доповів про загальну організацію та порядок проведення І (відбіркового) міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та  надав методичні матеріали  з питань проведення етапів гри «Впоряд», «Стрільба з пневматичної зброї» та «Військово-прикладна смуга перешкод».

Методист ЦТКЕУМ «Горицвіт» Шестопалова І.М. акцентувала увагу на тематиці, змісті та критеріях оцінювання творчо-мистецького конкурсу «Ватра», учасники семінару отримали «Інтелект-карти», щоб систематизувати роботу з підготовки   творчо-мистецьких виступів роїв.

Під час практичного модулю семінару педагоги мали змогу відпрацювати навички зі стройової підготовки (впоряду), які  продемонстрував заступник директора з військово-патріотичного виховання НВК гімназії № 11 Лоза С.М.

Медвєдєв О.І., заступник директора з військово-патріотичного виховання НВК академічний ліцей №15 надав інформацію про особливості проведення етапу гри «Фізична підготовка».

Методист ЦТКЕУМ «Горицвіт» Клєвцова А.Ф. провела  вікторину  з загальної історії України XV-XXI ст., рідного краю та Збройних Сил України і тест-опитування серед учасників семінару і надала методичні рекомендації щодо проведення інтелектуального етапу «Відун» для учасників різних вікових категорій.

Під час вільного мікрофону учасники семінару задавали питання організаторам семінару та визначили  подальші напрямки роботи.

           

Переглядів: 71 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar