Головна » 2018 » Сентябрь » 4 » НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК В НВК "ГАРМОНІЯ"
12:09
НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК В НВК "ГАРМОНІЯ"

Новий навчальний рік розпочався в НВК «Гармонія» Святом Знань. Замість традиційної лінійки класні керівники та вихователі приготували для учнів та їх батьків цікаві виховні заходи, квести, вікторини та інтерактивні ігри. Заходи були направлені на згуртування класних колективів, розвиток пізнавальної активності учнів.

Особливу увагу приділили учням 1- х класів. В цікаву подорож по «Гармонії» їх запросив веселий космічний квест. На свято до маленьких першокласників завітала директор Центру культури і мистецтв «Златоуст» Волошина Світлана Тимофіївна. Завдяки Центру актова зала для зустрічі першокласників була святково прикрашена, а на учнів чекали сюрпризи у вигляді повітряних кульок.

Маленькі «космонавти» за допомогою казкової SuperGirl відвідали «Планету Книжок», «Спортивну комету», де на них та їх батьків чекали цікаві завдання та вікторини. А от на Планеті Спогадів, що розташувалася в музеї НВК «Гармонія» діти змогли почути історію закладу, в якому будуть навчатись.

Але найсмачнішою планетою була Нямляндія, де діти в ігровій формі почули розповідь про те, чому раніше учнів одного класу називали «однокашниками», а на завершення ще й пройшли посвяту в «однокашники» та разом скуштували смачненьку кашу з казкового горщика.

З усіма завданнями від SuperGirl діти впорались на «відмінно», тому всі отримали заповітні ключі від класу, в якому і будуть здобувати знання протягом наступних чотирьох років.

Для учнів 5-х класів був проведений «Ярмарок навчальних предметів», де діти знайомилися з новими предметами, що чекають на них у середній школі. П’ятикласники взяли участь в історичній вікторині, розв’язали веселі математичні задачі та переглянули цікаві досліди з хімії та фізики. А після завершення ярмарку для учнів б уло проведено екскурсію навчальними кабінетами.

Для учнів 9-х класів підготували інтерактивну пізнавально-розважальну програму «Парад професійних переваг», яка пройшла за участю провідного спеціаліста служби зайнятості Чеглакової Антоніни Анатоліївни. В ході заходу майбутні випускники разом з соціальним педагогом закладу та гостею познайомилися з майбутньою професією, визначили мотиви її вибору, пройшли профорієнтаційне тестування «Моя майбутня професія», за підсумками якого могли визначити який тип професії підходить для кожного з них, а також ознайомились з переліком навчальних закладів міста, в яких майбутні абітурієнти зможуть здобути майбутню професію, та з тим, які професії користуються найбільшим попитом.

Ось так цікаво і нестандартно стартував новий навчальний рік. Колектив НВК «Гармонія» від щирого серця вітає освітян та учнів з 2018-2019 навчальним роком та бажаємо творчості, креативності,  натхнення і задоволення від навчального процесу.

Переглядів: 27 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar