Головна » 2018 » Март » 4 » НОВІ ЗНАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ
00:30
НОВІ ЗНАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

На черговому методичному семінарі вчителів математики закладів загальної середньої освіти міста розглянута тема  «Підготовка учнів до  ЗНО-ДПА – 2018 з математики. Міжнародний  моніторинг PISA-2018».  Семінар відбувся 28.02.2018 року на базі НВК №36.

Луніченко Наталія Володимирівна, методист МК ДзГП, відкрила семінар та виступила з презентаційною доповіддю « PISA-2018 в Україні:міжнародний моніторинг  якості природничо-математичної освіти». Крім того наголосила про необхідність активізувати роботу з випускниками з підготовки до результативної участі в ЗНО. Богословська О.А., вчитель математики НВК № 36,  продовжила висвітлення теми семінару та надала присутнім інформацію про умови проведення тестування PISA-2018, методику підготовки вчителів та учнів до тестування.

Керівник міського методичного об’єднання  вчителів математики Подберезна І.В., вчитель  СЗШ №10, надала інформацію про  особливості тесту ДПА-ЗНО з математики у 2018 році. В ході семінару проведено    майстер-клас з розв’язування завдань ЗНО попередніх років за важливими програмними темами:

1.Застосування похідної для дослідження графіків функцій.

                                                        Лабунець В.Г.,

                                                        вчитель математики СЗШ № 40.

2. Розв’язування геометричних задач  прикладного змісту.

                                                         Кольцова Н.М.,

                                                         вчитель математики СЗШ № 23.                           

3. Розв’язування алгебраїчних завдань на відповідність.

                                                         Нюшкова Л.В.,

                                                         вчитель математики СЗШ № 5.

Вчителі отримали на семінарі нову інформацію та методичні рекомендації щодо втілення в практику роботи з учнями інноваційних підходів при викладанні предмету. Крім того наголошено на важливість співпраці вчителів-предметників з батьками учнів.

Переглядів: 86 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar