Головна » 2013 » Ноябрь » 25 » НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ
11:34
НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ
25 листопада 2013 за ініціативою управління освіти і науки міської ради відбувся науково-практичний форум «Партнерство влади та освітян-екологів міста», в рамках якого проводився семінар для освітян-екологів міста «Модернізація педагогічної підтримки інтелектуально обдарованих учнів» на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №32».
Учасниками форуму були: 
- Баштаненко Ольга Миколаївна – начальник управління освіти і науки міської ради;
- Заіка Ніна Іванівна – спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки;
- Плохій Віктор Іванович – начальник відділу соціальної екології та природокористування управління промисловості та екології;
- Данчук Володимир Володимирович – завідуючий відділом надзвичайних ситуацій виконкому Баглійської в місті ради;
- Богданович Валерій Миколайович – депутат міської ради, директор ДПТНЗ «ДЦППРКБА»;
- Григорова Марія Олександрівна – методист ДОІППО;
- Калішевський Євген Сергійович – виконавчий директор ДОЕО «Голос природи»;
- Представники ЗМІ.

З привітанням до учасників форуму та побажаннями плідної праці звернулась начальник управління освіти і науки Баштаненко О.М. Методист ДОІППО Григорова М.О. відзначила плідну роботу освітян щодо впровадження безперервної  екологічної освіти в навчально-виховних закладах міста. Грамотами ДОІППО за сумлінну працю та активне впровадження безперервної екологічної освіти та здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес освітніх закладів м.Дніпродзержинська були нагороджені: О.М.Баштаненко – начальник управління освіти і науки; Н.І.Заіка – спеціаліст ІМС управління освіти і науки. Подякою відзначена директор школи Л.П.Весела.

Плохій В.І. дав характеристику екологічній ситуації, яка склалася в м.Дніпродзержинську, розповів про заходи, спрямовані на зменшення негативного впливу на довкілля в будівельній галузі. Калішевській Є.С. розповів про природоохоронну діяльність ДОЕО «Голос природи», наголосив на необхідність плідної співпраці з навчально-виховними закладами міста.

В рамках семінару-практикуму пройшли заходи: виступ екологічної бригади школи; екологічна казка; засідання клубу споживачів «Безпечний життєвий простір»; урок екології в 11 класі на тему: «Біорізноманіття. Природоохоронні території України». 

   

Високу оцінку присутніх отримала робота школи щодо реалізації концепції безперервної екологічної освіти. Учасники форуму відпрацювали рекомендації, які були надані освітянам представниками влади для подальшої спільної роботи та прийняли резолюцію за підсумками роботи науково-практичного форуму.

  
Переглядів: 512 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar