Головна » 2018 » Май » 21 » НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
10:06
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

16 травня  2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» №37 «Веселка» проведено чергову нараду керівників закладів дошкільної освіти.

Початок заходу відбувся з привітання педагогічного та дитячого колективу, представлення  цікавої виставки творчих робіт дітей та батьків до Міжнародного дня сімї .

Згідно черги денної були висвітлені і обговорені питання, які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів, серед яких:

  • інформація про стан дошкільної освіти міста за підсумками 1 кварталу 2018 року;
  • стан та перспективи розвитку дошкільної освіти (за підсумками наради МОіН України);
  • інформація про підсумки проведення атестації працівників закладів дошкільної освіти у 2018 році;
  • інформація про підсумки оперативного контролю за станом організації санітарно-екологічного очищення та благоустрою територій закладів освіти міста;
  • про посилення профілактичної роботи щодо безпеки життя і здоровя дітей в закладах дошкільної освіти;
  • визначення подальшого освітнього маршруту дітей з особливими потребами випускників закладів дошкільної освіти 2017 -2018 навчального року ( для комплектування спеціальних та інклюзивних класів);
  • про дотримання законодавства щодо прийому дітей до закладів дошкільної освіти.

Директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Онищенко Т.Я. надала інформацію про стан дошкільної освіти міста за підсумками І кварталу 2018 року, акцентувала увагу керівників закладів дошкільної освіти на дотримання санітарно-гігієнічних норм в організації харчування, облаштуванні території  та будівель закладів .

Тетяна Яківна проаналізувала динаміку звернень громадян до відділу освіти департаменту з гуманітарних питань зі скаргами на медичне обслуговування в закладах дошкільної освіти, некоректне ставлення педагогічних працівників до дітей та батьків, порядку комплектування закладів, роботи з електронною чергою в заклади дошкільної освіти та наголосила на термінове посилення контролю адміністрації закладів за усуненням недоліків в організації роботи.

Методистом з дошкільної освіти Білоус С.В. було презентовано нові нормативні документи, окреслено перспективи розвитку дошкільної освіти

( за підсумками наради МОіН з питань дошкільної освіти).

Семенча Л.М., спеціаліст групи централізованого господарсько-адміністративного забезпечення закладів ДГП надала інформацію  про місячник з благоустрою в освітніх закладах міста, наголосила на дотриманні контролю за облаштуванням будівель та територій закладів.

Спеціаліст групи централізованого господарсько-адміністративного забезпечення закладів ДГП Коліуш Т.П. акцентувала увагу керівників закладів на посилення персональної відповідальності за створення безпечних умов перебування дітей в закладах дошкільної освіти.

Практичним психологом інклюзивно-ресурсного центру  Кутецькою І.Г. були представлені основні завдання, принципи функціонування та порядок надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Керівники закладів дошкільної освіти, за підсумками наради,  отримали орієнтири для подальшого розвитку та створення умов для успішної організації функціонування та облаштування ввірених установ.

Переглядів: 84 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar