Головна » 2018 » Январь » 29 » НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
14:55
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

25 січня 2018 року на базі дошкільного відділу комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» №13 «Перлинка» проведено чергову нараду керівників закладів дошкільної освіти.

Згідно черги денної були висвітлені і обговорені питання, які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів, серед яких:

  • Підсумки роботи відділу освіти департаменту з гуманітарних питань з розвитку дошкільної освіти у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.
  • Виконання основних показників розвитку дошкільної освіти у 2017 році: аналіз за підсумками статистичної звітності за формою №85-Р дошкільних навчальних закладів та дошкільних відділень навчально-виховних комплексів.
  • Результативність роботи по розвитку професійної майстерності педагогів дошкільної освіти, активізація їх творчого потенціалу у міжкурсовий період.
  • Рівень захворюваності дітей в закладах дошкільної освіти за 2017 рік та заходи по її зниженню. Профілактика захворюваності кору.
  • Ведення електронної реєстрації дошкільників. Ведення особових справ на дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Онищенко Т.Я. розповіла про підсумки діяльності департаменту з гуманітарних питань у 2017 р. , про планування та реалізацію основних завдань на 2018 рік.

Детальний аналіз виконання основних показників розвитку дошкільної освіти у 2017 році представила головний спеціаліст ДГП Попова Ю.П. Спільно з завідувачами були також обговорені питання відвідування дітьми закладів дошкільної освіти, безпеку життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, організацію роботи з вихователями щодо попередження конфліктів з родинами вихованців .

Методистом з дошкільної освіти Білоус С.В. було презентовано аналіз результативності  по роботі з педагогами дошкільної освіти щодо розвитку майстерності, активізації їх творчого потенціалу у міжкурсовий період.

Спеціалістом з електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади Житник Г.В. було надано інформацію щодо ведення бази дошкільників та особових справ на дітей сиріт, які відвідують дитячі садочки.

Провідний спеціаліст групи централізованого господарсько-адміністративного забезпечення закладів  ДГП Лисиця В.О. доповіла про стан захворюваності дітей в закладах дошкільної освіти за 2017 рік, та роботу з сім’ями вихованців щодо профілактики захворюваності на кір.

Завершенням наради стала екскурсія завідувачів  по дошкільному відділу НВК №13 «Перлинка» та ознайомлення з  предметно-розвивальним середовищем для комфортного перебування дітей дошкільного віку у приміщені закладу,  з цікавими виставками творчих робіт дітей та батьків під керівництвом керівника гуртка з художньо-естетичного розвитку.

Переглядів: 108 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar