Головна » 2017 » Декабрь » 20 » НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
16:44
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

14 грудня 2017 року в дошкільному відділі навчально-виховного комплексу №37  відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти. Урочиста частина розпочалася із вручення директором департаменту з гуманітарних питань Онищенко Т.Я нагород та грамот керівникам закладів за професійні досягнення та за підсумками участі в обласних конкурсах. Директором НВК №37 Гончар Н.М. презентована діяльність закладу, а після яскравого виступу педагогів і дітей дошкільного відділення «Квіточка» розпочалося планове засідання за участю спеціалістів департаменту з гуманітарних питань .

Онищенко Т.Я.  зосередила увагу присутніх на основних аспектах Закону України «Про освіту». Зокрема зазначила, що відповідно до нового закону, заклади освіти стануть більш відкритими та прозорими, про що свідчитиме наявна у відкритому доступі важлива інформація, така як статут, ліцензії, сертифікати, акредитація програм, органи управління, освітні програми, вакансії тощо. Ще одним елементом прозорості є оприлюднення кошторисів і фінансових звітів про отримані та використані коштів, а також щодо наданої благодійної допомоги.

Головний спеціаліст департаменту з гуманітарних питань Попова Юлія Петрівна проінформувала керівників закладів дошкільної освіти про сучасні освітні новації та зміни в законодавстві щодо дошкільної освіти. Методист департаменту з гуманітарних питань Білоус С.В. розповіла керівникам закладів дошкільної освіти про аналіз звернень батьків до дошкільного відділу та про порядок  забезпечення доступу до публічної інформації на сайтах закладів.

Директор центру «Сузіря» Кутецька І.Г. представила на розгляд керівників аналіз роботи медико-педагогічної комісії за рік. Також в своєму виступі вона нагадала,  що раннє виявлення інтелектуальних порушень у дітей  та своєчасне звернення до фахівців має важливе значення для процесу корекції порушень психофізичного розвитку і подальшої соціалізації дитини.

Спеціалістами департаменту з гуманітарних питань Сіліною Г.М. та Лисицею В.О. було зосереджено увагу керівників закладу на дотримання санітарного, протиепідемічного  режиму в закладах дошкільної освіти.   Було наголошено на постійний контроль процесу організації харчування та медичної роботи з дітьми.

На завершення наради керівники закладів дошкільної освіти були запрошені до екскурсії по дошкільному відділенню.  Огляд сучасного дизайну розвивального середовища, творчого оздоблення приміщень, сучасних функціональних приміщень залишив враження та надихнув керівників до втілення власних задумів в роботі.

Переглядів: 111 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar