Головна » 2017 » Сентябрь » 19 » НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
15:16
НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

14 вересня 2017 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) -центр розвитку дитини №44 «Лелека» проведено чергову нараду керівників закладів дошкільної освіти.

Згідно черги денної були висвітлені і обговорені питання, які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів, серед яких:

  • Стан готовності закладів дошкільної освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.
  • Дотримання вимог санітарного законодавства в організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти.
  • Профілактика гострих кишкових інфекцій та респіраторних захворювань у дітей дошкільного віку.
  •  Підсумки комплектування дітьми закладів дошкільної освіти
  • Дотримання вимог законодавства та використання бази електронного обліку дітей.
  • Організація роботи по захисту прав дітей пільгових категорій в закладах дошкільної освіти.

Директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Онищенко Т.Я. привітала керівників з початком нового навчального року, доповіла про підготовку та проведення урочистих заходів до Дня міста 16.09.2017 р.

Провідні спеціалісти групи централізованого господарсько-адміністративного забезпечення закладів ДГП Семенча Л.М., Шпенькова В.І., Лисиця В.О. доповіли про дотримання вимог законодавства щодо утримання дітей дошкільного віку в закладах освіти, організації харчування та попередження захворювань.

Детальний аналіз охоплення контингенту дітей представила головний спеціаліст ДГП Попова Ю.П. Спільно із завідувачами було обговорено питання максимального залучення дітей до здобуття дошкільної освіти саме в умовах дитячого садка..

Методистами з дошкільної освіти ДГП Житник А.В. та Білоус С.В. були окреслені питання електронної черги дітей дошкільного віку, законодавчих прав дітей пільгових категорій, організації методичної роботи з кадрами протягом навчального року. Окремим питанням розглянуто підготовку до проведення міських та участі в обласних та всеукраїнських заходах до Дня дошкілля.

Завершенням наради стала екскурсія по ДНЗ-ЦРД №44 «Лелека», в ході якої завідувач Криніна Людмила Павлівна гостинно представила колегам створення сучасного предметно-розвивального середовища для комфортного перебування дітей дошкільного віку у приміщені закладу, педагогічні цікавинки в оформлені та використанні території, сучасні дизайнерські рішення благоустрою.

Переглядів: 86 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar