Головна » 2018 » Февраль » 13 » МОТИВАЦІЙНА ЗУСТРІЧ
08:18
МОТИВАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

На запрошення БФ «Даруємо радість», з метою надання дитині допомоги пізнати себе та соціально адаптуватися, 08.02.18 30 вихованців НВК «Гармонія» відвідали мотиваційну зустріч з суспільним діячем, мандрівником, ведучим Першого національного каналу Дмитром Щебетюком у м.Дніпро.

Діти мали можливість поспілкуватися з Дмитром, почути історію його життя та розповідь про подорож автостопом по Україні.

Так сталось, що в 21 рік Дмитро Щебетюк у результаті травми хребта став прикутим до інвалідного візка, але це не стало для нього перешкодою для активного суспільного життя. Не дивлячись на хворобу він займається спортом, багато подорожує, веде активну суспільну діяльність.

Дмитро Шебетюк подолав дві країни попутними автівкам - на інвалідному візку.

Влітку 2017 року Дмитро поїхав з Києва до Кам'янця, звідти на Шацькі озера, тоді до Мінська і назад до Києва. Весь цей маршрут він подолав автостопом за 19 днів

«Після зустрічі з Дмитром, я зрозуміла для чого живу. А ще знаю, що не дивлячись ні на які перешкоди треба йти до мети і дякувати, що ти живеш, бачиш цей яскравий світ, маєш можливість зробити щось корисне» - ділиться своїми враженнями від зустрічі учениця 9- А класу Дрофа Наталя.

 

                      

Переглядів: 73 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar