Головна » 2017 » Ноябрь » 13 » «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР «ФЕНІКС»» ШКОЛИ №34
16:18
«МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР «ФЕНІКС»» ШКОЛИ №34

ГО «Молодіжний центр «Фенікс»» школи №34 - перше молодіжне об'єднання міста, запрошене на   обговорення   Всеукраїнського законопроекту.

20 жовтня 2017 року у м. Дніпро в рамках Всеукраїнського проекту  « Допомога уряду України з реалізації національної стратегії розвитку громадянського суспільства»  відбулося засідання регіонального круглого столу, під час якого обговорювався законопроект  «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства».  Партнерами його проведення  виступили Адміністрація Президента України, Міністерство молоді та спорту України та координатор проектів ОБСЄ в Україні. Для участі були запрошені  Дніпропетровська., Кіровоградської, Черкаська  та  Донецька області.

В обговоренні документу за запрошенням  державної адміністрації Дніпропетровської області прийняли участь голова ГО «Молодіжний центр «Фенікс»», директор школи №34 Клюєвська О.П. та голова учнівської організації «Фенікс», яка входе до складу ГО, учениця 11 класу  Боровик Катерина.

Учасники круглого столу  ознайомилися  з прикладами найкращих практик  співпраці і партнерства між урядом та організаціями громадського суспільства на основі нової програми   політики України щодо належного врядування, обговорили загальні положення, мету, принципи діяльності, завдання Національного Фонду та джерела фінансування. Також  на засіданні   йшлося про увагу, яка приділяється розвитку громадянського суспільства в світі. Наголошено, що цей  досвід успішно вивчається в країнах Європи (Хорватія, Польща, Литва та ін..), що  уряди всього світу визнають цінність громадянського суспільства, як важливу стратегію, оскільки тільки активне і стійке громадянське суспільство є одним із засобів забезпечення участі громадян в прийнятті рішень уряду і знаходженні партнерів, які здатні надавати економічно  - ефективні соціальні послуги населенню.

Участь в обговоренні законопроекту «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства» надала членам громадського об’єднання «Молодіжний центр «Фенікс»» позитивний досвід стосовно  формування та розуміння законодавчого процесу,  громадської відповідальності та ролі соціального партнерства,. джерел фінансування.

Переглядів: 109 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar