Головна » 2018 » Июль » 20 » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ
13:48
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ

Традиційно 20 липня в закладах дошкільної освіти міста відзначають Міжнародний день шахів. Це свято відзначається з 1966 року за рішенням Всесвітньої шахової федерації (ФІДЕ). Для закладів дошкільної освіти шахи стали невід’ємною частиною розвивального простору, що допомагає реалізовувати  важливі освітні завдання з інтелектуального розвитку дошкільників.

Дивовижні подорожі до шахового королівства відбулись в закладах дошкільної освіти, які впроваджують варіативну складову Базового компоненту дошкільної освіти «Гра в шахи». Дошкільнята протягом дня виконували цікаві завдання шахової королеви, складали казкові історії про шахові фігури, грали в улюблену гру.

Cучасне життя потребує від людини не шаблонних дій, а гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння розв’язувати різні проблеми. Тому дуже важливо виховати у дошкільників уміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки, моделювати певну реальність і способи поведінки у ній. Шахи є одним із тих засобів, що дають змогу педагогам успішно розв’язувати ці завдання та оптимізувати всебічний розвиток дітей.

Переглядів: 47 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar