Головна » 2018 » Февраль » 21 » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА
16:05
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ МІСТА

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Відзначення Міжнародного дня рідної мови було встановлене у листопаді 1999 року  на конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.   Слово матері, народної пісні, історія, закодована в казках, переказах – усе це формує мовно-національну свідомість.

Особлива атмосфера національної єдності панувала цього дня в усіх закладах дошкільної освіти нашого міста. З вихованцями молодших, середніх та старших  груп були проведені інтегровані заняття, музично – театралізовані  розваги,   тематичні  конкурси «Мова наша – серце наше», «Стежинками українських казок», «Видатні українські поети».   Малята з задоволенням долучилися до бесід про державну та народну символіку українського народу. Декламували вірші рідною мовою, вивчали прислів`я про Україну і мову та пояснювали їх значення, грали в народні ігри, супроводжуючи їх пісенним текстом.

Всі ці заходи допомогли дітям пізнати свою рідну мову та сприяли появі у дітей бажання до спілкування рідною українською мовою.

 

                   

Переглядів: 75 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar