Головна » 2018 » Февраль » 19 » МІСЬКИЙ СЕМІНАР - ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ
13:19
МІСЬКИЙ СЕМІНАР - ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

15 лютого 2018 року на базі КЗ  «Навчально-виховний комплекс «Гімназія №11- спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня-дошкільний заклад «Еврика» відбувся міський семінар - вихователів груп продовженого дня за темою «Ефективні форми виховання та організації дозвілля молодших школярів в умовах ГПД».

Семінар відкрила методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Коваленко Т.О., яка звернула увагу, що відповідно до загальної мети освіти, місією початкової школи за Концепцією Нової української школи є різнобічний розвиток  особистості дитини, формування в неї загальнокультурних і морально-етичних цінностей, ключових компетентностей, необхідних життєвих і соціальних навичок.  Директор закладу Рева Н.В. презентувала роботу установи, наголосила, що кожен освітній заклад для відкриття нових перспектив власного розвитку може вибудувати  індивідуальну траєкторію спираючись як на інтереси колективу, так і на можливості.

В теоретичній частині семінару заступник директора з НВР Василенко І.В. акцентувала увагу присутніх на особливості організації діяльності груп продовженого дня, ознайомила з ефективними формами виховання та дозвілля, інноваційними підходами до роботи в групі продовженого дня.

У практичній частині семінару учасники мали змогу відвідати клубну годину «Традиції святкування дня Святого Валентина», яку підготували вихователі Слайковська Т.Б. та Стасовська Т.Я. Гості поринули в історичне минуле, подорожували по країнам світу разом з вихованцями, прикрашали чарівні валентинки. Цікаво  та творчо пройшов майстер-клас « Обрядова лялька Масляна», який провела вчитель початкових класів Євдошенко С.В. Присутні були ознайомлені з традиціями виникнення та створення ляльки Масляної. Результатом плідної співпраці стала лялька-мотанка. Весело та завзято пройшла спортивна година «Забавлянки чарівниці зими», підготовлена  вчителем фізичної культури Острижнюком П.І.

Тренінг «Психокорекційні вправи як засіб гармонізації внутрішнього світу педагога» практичного психолога Здорової В.В. надав присутнім можливості отримати не тільки психологічну інформацію, але допомогу в профілактиці емоційного виснаження.

Змістовним та повчальним став для учасників семінару методичний квест, на якому перевірили знання новогоЗакону  України «Про освіту», основних вимог до роботи групи подовженого дня та комунікації вихователів ГПД. Яскравою крапкою став проведений виховний захід «Свято Масляної», де вихованці гімназії продемонстрували свої таланти та творчі здібності.

Вихователі отримали рекомендації, щодо пошуку ефективних форм та методик виховання молодших школярів. Цей семінар став не тільки плідною співпрацею вихователів ГПД міста, а й джерелом позитивного настрою !

Переглядів: 91 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar