Головна » 2018 » Ноябрь » 20 » МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
17:34
МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

16 листопада 2018 року середня загальноосвітня школа № 22 гостинно відчинила двері для учасників міського семінару-практикуму вчителів української мови та літератури на тему: «Створення освітнього простору особистості під час викладання української мови та літератури.

Відкрився семінар виступом ме6тодичста методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань КМР Згами Тамари Петрівни, яка акцентувала увагу на начальних питаннях сьогодення – роль вчителя в створенні освітнього простору для розвитку особистості.

Директор школи  - Худолєєва Ірина Костянтинівна презентувала досягнення школи та розповіла про участь закладу в науково-методичних проектах.

Семінар проходив у незвичній формі. Учасники семінару-практикуму побували в ролі учнів та самі знаходили відповіді на питання: «У чому сенс щастя?». Знайомилися із сучасними освітніми технологіями Plickers, Imagechef.

В практичному блоці семінару були представлені урок української літератури в 9-А класі на тему: «Г.С.Сковорода – філософ і поет. «Всякому місту – звичай і прав» (збірка «Сад Божественних пісень») вчитель Єфименко О.В., та урок-огляд мовленнєвого розвитку «Підготовка до написання твору-опису зовнішності людини за картиною (а основі прочитаного твору з позакласного читання «Над Кодацьким порогом» А.Кащенка)» вчитель Калиновська Г.В.

Продовженням семінару став урок-подорож «Незнана Україна». Учасники відвідали село Семенівка Криначанського району. Їх радо зустрічали учні та вчителі семенівської школи, які підготували концерт, екскурсію по школі. Учасники семінару ознайомилися з історією села, відвідали музейну кімнату та Свято-Вознесенський храм.

Переглядів: 49 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar