Головна » 2019 » Март » 25 » МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ
23:08
МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

20 березня 2019 року на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 22" відбувся міський семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи за темою: "Формування стратегії взаємодії учасників освітнього процесу щодо розвитку аксіосфери особистості в умовах нових стандартів освіти".

Відкрила семінар Бабенко М.М., методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Кам'янської міської ради. Маргарита Миколаївна акцентувала увагу учасників семінару на головні цінності у виховному середовищі як невід'ємну складову Нової української школи.

Понад дев'ять років школа працює над проблемою морально-естетичного виховання учнів. А з 2014 року педагогічний колектив є учасником обласного проекту «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей».

На семінар була запрошена Рогова Олена Георгіївна, професор кафедри філософії, кандидат філософських наук Дніпропетровської академії неперервної освіти, керівник обласного проекту. Олена Георгіївна ознайомила присутніх з освітнім конструктором розвитку аксіосфери сучасної особистості. Як керівник проекту Рогова О.Г. відмітила плідну роботу школи з питань морально-етичного виховання – це і авторські програми з етики, зошити, методичні комплекси з етики та християнської етики для вчителів та учнів. В своєму виступі Рогова О.Г. окреслила сучасні підходи до морально-етичного виховання особистості на засадах традиційних духовних цінностей.

Форма проведення семінару відзначалася креативними та інноваційними підходами до презентації педагогічного досвіду колективу. Це і зустріч гостей у «ранковому колі», психолого-педагогічний практикум, педагогічна кав’ярня, рольова гра, творча лабораторія, зустріч-роздум, створення лепбуку.

Учасники семінару виступали в ролі учнів, вчителів, батьків, громадськості. Намагалися формувати стратегії взаємодії учасників виховного процесу через призму ціннісних орієнтирів, показати взаємодію трикутника «учень – школа – батьки» щодо розвитку морально-духовної особистості.

По закінченні семінару-практикуму директор школи Худолєєва І.К. зазначила, що на сьогодні місія школи полягає в тому, щоб формувати компетентну особистість учня, спрямовану на досягнення успіху у житті, виконання різних життєвих та соціальних ролей, здатну спілкуватися в гармонійній площині морально-етичних взаємовідносин між людьми.

Переглядів: 212 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar