Головна » 2017 » Декабрь » 19 » МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ БІБЛІОТЕКАРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
11:37
МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ БІБЛІОТЕКАРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

14 грудня 2017 року на базі НВК №3 (директор Нагай Л.В.) за ініціативи департаменту з гуманітарних питань міської ради проведено міський семінар-практикум бібліотекарів закладів загальної середньої освіти м. Камꞌянського. Семінар-практикум відкрила Заіка Н.І., методист з бібліотечних фондів  методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань міської ради, яка акцентувала увагу учасників на тому, що сьогодні шкільна бібліотека – це територія формування інформаційної культури учасників освітнього простору закладів освіти різних рівнів. Інтерактивну відео презентацію «Інформаційні ресурси: від накопичення до ефективного використання» презентувала директор НВК №3 Нагай Л.В. Головними ідеями даного виступу були мотивація та стимулювання до ефективного використання сучасних технічних можливостей, які мають різноманітні гаджети. Динамічно і наочно проведено у ході семінару скрайбінг-презентацію «Формування інформаційно-комунікаційно-технологічної компетентності вчителя засобами організації роботи шкільної бібліотеки як нового інформаційного середовища» заступниками директора з НВР Задьорою Т.Г. та Кремень Т.М.

Також у ході семінару-практикуму бібліотекарі закладів загальної середньої освіти здійснили експрес-подорож закладом та ознайомилися з інформаційно-ресурсними можливостями шкільної бібліотеки, медіатеки та ресурсної кімнати.

У форматі ВОРКШОП завідуючою бібліотекою Нагай В.В. відпрацьовано техніку практичних навичок бібліотекарів з використанням хмарних технологій та у співпраці з вчителем інформатики Жидко І.А. ознайомлено учасників семінару з можливостями інформаційного простору мережі Інтернет для практичного використання.

Практичний блок семінару завершила літературна театральна студія «Долоні» з виставою «Дім мого серця» (Бабенко О.С., керівник студії «Долоні», вчитель російської мови та зарубіжної літератури), яка створила у студії надзвичайно проникливу і зворушливу атмосферу.

Зміст та методика проведення даного семінару-практикуму отримала високу оцінку його учасників, які відзначили інноваційність, технологічність, креативність та практичну значимість усіх заходів, форм та прийомів застосованих у його організації та проведенні.

Переглядів: 102 | Додав: pula | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar