Головна » 2018 » Март » 14 » МІСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩОГО ЧИТЦЯ ТВОРІВ Т.Г.ШЕВЧЕНКА «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – НАШ. ВІН ДЛЯ УСІХ СТОЛІТЬ»
15:41
МІСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩОГО ЧИТЦЯ ТВОРІВ Т.Г.ШЕВЧЕНКА «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – НАШ. ВІН ДЛЯ УСІХ СТОЛІТЬ»

13 березня за ініціативи департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради проведено традиційний огляд-конкурс читців-аматорів, присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка. Враження у присутніх були багатогранні. Адже у цьому році до дійства долучились  87 учасників. Уміннями юних декламаторів насолоджувалися у СЗШ №10. Конкурс зібрав під одним дахом талановитих учнів  закладів загальної середньої освіти нашого міста, на якому було представлено художнє читання у номінаціях «сучасне виконання» та «хорове читання», «авторські поезії» та «декламаторська майстерність», театральні композиції.

Творчість Великого Кобзаря надихнула учнів на розуміння його поезії, вміння передати її, відчути силу слова, надихнутись нетлінною любовю Шевченка до України,рідного народу.

Творчо, відповідально підійшли до участі в міському конкурсі всі заклади освіти, важко було визначити кращих із кращих учасників. Але все ж прийшли члени журі до спільної думки.

1. Номінація «Майстерність виконання»:

І місце - Шустова А. (СЗШ №22);

ІІ місце – Старостін А. (НВК 3), Правоторова А. (СЗШ №37), Хаясян Р.(СЗШ №10), Сааков Мартін (колегіум №16);

ІІІ місце – Зікрач Г. (гімназія №39), Буданова Я. (СЗШ №38), Дорошенко А. (СЗШ №9), Єрмакова П. (ліцей НІТ), Світлий Д. (СЗШ 27)

2. У номінації «Хорове читання» перемогу здобули учасники конкурсу СЗШ №8.Учні 5-11 класів читали «Заповіт» Т.Шевченка на семи мовах.

3. Номінація «Сучасне виконання творів Т.Шевченка»:

І місце – Третьяченко Д. (СЗШ №44);

ІІ місце – Звенигородський Д. (СЗШ №42), дует учнів (СЗШ №35);

ІІІ місце – тріо (СЗШ №7).

4. Номінація «Театральна композиція»:

І місце – колектив учнів (СЗШ №29);

ІІ місце – дует (СЗШ №23);

ІІІ місце – Щербак О. (СЗШ №19).

5. Номінація «До тебе я іду» (авторські твори):

І місце – Мигальова М. (СЗШ №35);

ІІ місце – Кобзарєв А., Задорожня С. (СЗШ №5).

6. У номінації «Глядацькі симпатії» здобули перемогу Сааков Мартін,11кл.(Колегіум 16) та наймолодша учасниця конкурсу, учениця 3 класу  Лазебнікова Єлизавета (СЗШ №42).

Глибока вдячність вчителям української мови та літератури, які готували учнів до участі в конкурсі, учням, які люблять і розуміють Слово, знають та шанують творчість Кобзаря. 

Чекатимемо наступного року, щоб знову познайомитись з новими талантами-декламаторами і далі пройти шляхом творчості Великого Пророка.

Переглядів: 97 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar