Головна » 2017 » Ноябрь » 27 » МІСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ ВІРШІВ ПОЕТІВ М.КАМ’ЯНСЬКЕ
13:21
МІСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ ВІРШІВ ПОЕТІВ М.КАМ’ЯНСЬКЕ

24 листопада відбувся міський конкурс декламаторів віршів поетів м.Кам’янське «Бринить, співає наша мова. Чарує, тішить і п’янить». Захід проведено відділом спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань спільно з комерційним технікумом Дніпровського державного технічного університету на базі комунального закладу «Централізована бібліотечна система м.Кам’янського» КМР.

У конкурсі прийняла участь молодь з медичного, металургійного, економічного, індустріального коледжів, коледжу фізичного виховання, комерційного та енергетичного технікумів, професійного ліцею та центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, будівництва та автотранспорту.

Конкурсантів оцінювало кваліфіковане журі до складу якого входили: Тютюник М.Г. – письменник, член Національної спілки письменників України, Дородина Т.Ю. – заступник директора з реклами та маркетингу КЗ «ЦБС» КМР та Беленко А.Г. – член спілки журналістів України.

Приємним та неочікуваним виявилось те наскільки кожен з конкурсантів серйозно підійшов до участі конкурсі: окрім головного завдання – декламування віршу поета Кам’янського, студентами було представлено супроводжуючі театральні мініатюри, відео-роліки та музичні виступи. Журі конкурсу повстало перед важким вибором.

Після довготривалого обговорення членами журі визначено переможця міського конкурсу декламаторів віршів поетів м.Кам’янське «Бринить, співає наша мова. Чарує, тішить і п’янить» - кращим декламатором став учень Кам’янського професійного ліцею Осипов Ігор із віршем «Не розумію» автора В.Сидоренка. ІІ і ІІІ місця посіли студенти Кам’янського медичного коледжу Стеценко Анастасія (з віршем «пам’яті героїв АТО» М.Дружко) та Доброгорський Едуард (з віршем «Матері» В.Бурхана).

Проведений захід знову довів, що молодь Кам’янського талановита, активна, творча, культурно-вихована та прагне до високоморальних і духовних цінностей. Сподіваємось що наступного року учнівська та студентська молодь також зможе здивувати журі і глядачів своїми талантами та творчими підходами до участі у конкурсі.

                     

Переглядів: 146 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar