Головна » 2017 » Ноябрь » 21 » МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
15:14
МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

У спорті кожне змагання - свято. Тут все: і видовище, і емоційність, і драматичність спортивної боротьби. А першість міста з плавання серед школярів  - значна спортивна подія. Такі змагання стали вже традиційними, вони проходять щорічно у кілька етапів і залучають велику кількість учасників. Це не дивно, адже багато учнів, беручи участь у першості, отримують пам'ятні призи та грамоти, а переможці отримують путівку на обласні змагання.  

З 15 по 16 листопада 2017р. у нашому місті відбулася першість з плавання серед загальноосвітніх навчальних закладів на базі басейнів НВК №36 та СЗШ №44. У змаганнях взяли участь 274 спортсмена з 26 команд.

На першому етапі  (півфінали)  команди були об`єднані у 2 дві групи по 13 команд в кожної. Дистанція - 25 метрів вільний стиль.  Відповідно до Положення змагань, в загальнокомандний залік зараховувались 8 кращих результатів спортсменів кожної з команд.

На базі басейну НВК №36 змагалися учні ЗНЗ № 3, 5, 8, 9, 10, 20, 24, 27, 34, 36, 38, 42, технічного ліцею;

На базі басейну СЗШ №44: ЗНЗ №4, 12, 23, 25, 30, 31, 40, 44, НВО ліцею НІТ, гімназій №11 та 39, НВК- АЛ №15, колегіуму №16.

За результатами попередніх запливів до фінальної частини змагань потрапили команди  НВК №36, технічного ліцею, НВК-АЛ №15, колегіуму №16,  СЗШ №23, 44.

У міських змаганнях з плавання  вже склалися свої чудові традиції. Одна з них - урочисте відкриття фінального етапу. Після урочистого підняття Державного прапору та показових виступів юних спортсменів розпочали  фінальний етап змагань,  дистанція була 50 метрів вільним стилем.

Під час запеклої боротьби результат вирішували навіть не секунди, а долі секунд. За підсумками фінальних змагань перше загальнокомандне місце виборола команда НВК №36, II місце – команда НВК- АЛ ліцею №15, III місце – команда технічного ліцею.

В особистому заліку  чемпіонами та призерами серед дівчат стали: І місце-Шевцова Лоліта (НВК-АЛ №15), ІІ місце - Костроміна Вікторія (технічний ліцей), ІІІ - Черних Анфіса (НВК №36).

У хлопців трійка призерів виглядає таким чином: І місце - Журбицький Денис (колегіум №16), ІІ - Голуб Олександр (НВК №36), ІІ – Зайченко Ілля (колегіум №16). Нагороди департаменту з гуманітарних питань міської ради вручила методист  методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Кам`янської міської ради Фіалко В. В., яка привітала і побажала вдалих наступних стартів всім юним спортсменам.

Слід також відзначити високий рівень підготовки та проведення змагань  адміністрацією та колективом СЗШ №44.

Такі заходи традиційно привертають безліч уболівальників, і це, безсумнівно, підтримує дух суперництва і волі.  Змагання з плавання справили незабутнє враження не тільки на учасників, а й на багатьох вболівальників, і, напевно, багато хто з них у недалекому майбутньому поповнять ряди юних спортсменів-плавців.

Переглядів: 130 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar