Головна » 2018 » Март » 22 » МІСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ВЕСЕЛІ ШАШКИ-2018»
14:59
МІСЬКІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ВЕСЕЛІ ШАШКИ-2018»

ІІ фінальний тур міських змагань серед вихованців закладів дошкільної освіти «Веселі шашки» пройшов у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини №27 «Орлятко» Кам’янської міської ради, Змагання організовуються департаментом з гуманітарних питань (Онищенко Т.Я.) та Федерацією шашко м. Кам’янське (Губарєв І.В.) і проводяться у місті другий рік поспіль. Після відбіркового етапу, який проводився в закладах, у фінал вийшли 54 вихованця з 24 дошкільних установ.

Серед запрошених були керівники закладів дошкільної освіти, педагоги, батьки, переможці 2017 року, які стали школярами.

Урочистим був початок – представлення команд. Розважальною для дітей стала міні-вистава «Пригоди Маші» та зустріч із «Королевою шашок - Дамкою», яку підготували педагоги ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко» (директор Мартинюк Н.В.). Попова Ю.П., заступник начальника відділу освіти департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, вітала присутніх зі значною подією в житті дошкілля міста, представила учасникам та гостям потужний суддівський склад: Губарєва І.В. голову Федерації шашок м. Кам’янське, Заслуженого тренера України; Коротку О. В. міжнародного гросмейстера, семиразову чемпіонку світу з шашок; Савінського Д.О., суддю І категорії комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №2» Кам’янської міської ради; Губарєву А.І., національного арбітра України.

Змагання проходили в  шість турів. Діти, які закінчували гру, мали можливість перепочити в окремих групових кімнатах, де їх гостинно приймали господарі та готували до наступного туру. Після закінчення змагань члени журі підвели підсумки та оголосили переможців. Ними стали команди ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка», ДНЗ №37 «Веселка», ДНЗ №20 «Світанок». Команда ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка» за підсумками змагань отримала Кубок Переможців і приладдя для малювання.

В особистому заліку за перемогу дівчатка й хлопчики отримали медалі і подарунки: І місце – Савінська Зоряна (ДНЗ-ЦРД№44 «Лелека»), Кривоніс Максим (ДНЗ-ЦРД №10 «Ластівка»); ІІ місце - Поломана Софія (ДНЗ №22 «Казкова країна»), Сич Тимофій (ДНЗ №37 «Веселка»); ІІІ місце - Кутенко Яна (ДНЗ №7 «Пролісок»), Цуканов Тимофій (ДНЗ №6 «Бджілка»).

Всі учасники змагань отримали грамоти і солодкі призи, а батьки та колеги відзначили високий рівень підготовки та проведення міських змагань «Веселі шашки» на базі ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко», подякували за цікаву та креативну виставку шашок, фото презентацію роботи з дітьми.

Впровадження в роботу закладів дошкільної освіти навчання грі у шашки за програмою «Веселі шашки» сприяє підвищенню ефективності освітньої роботи та розвивальної функції навчання; становленню особистості дошкільників, максимальному розкриттю їхніх інтелектуальних та творчих здібностей.

Переглядів: 85 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar